ETOTO ma dla graczy kalendarz adwentowy 2018

W ofercie legalnego bukmachera ETOTO pojawił się kalendarz adwentowy 2018 z promocjami na każdy dzień. Co będzie można w nim znaleźć? Sprawdźcie już teraz!

ETOTO ma dla graczy kalendarz adwentowy 2018
ETOTO ma dla graczy kalendarz adwentowy 2018

Promocje świąteczne u bukmacherów pojawiają się coraz częściej, co może oznaczać tylko jedno – mamy grudzień i pozostało nam coraz mniej czasu do Bożego Narodzenia. Zgodnie z tradycją, strony do obstawiania udostępniły graczom kalendarze adwentowe z ofertami na każdy dzień. W przypadku Etoto nie mogło być inaczej!

Kalendarz adwentowy Etoto 2018 zawiera aż 26 promocji na każdy dzień. Można je odbierać podczas konkretnych dób – w postaci freebetów, bonusów, doładowań wygranych i nie tylko. Oczywiście, bukmacherzy nie zdradzają jeszcze, co będzie można znaleźć w danym dniu!

https://darmowespiny.pl/typy-najlepszych-typerow/

Czy muszę spełniać jakieś specjalne warunki, by odebrać świąteczne promocje w Etoto? Absolutnie nie! Twoim jedynym zadaniem jest posiadanie konta u tego bukmachera! Rejestracji możesz dokonać całkowicie za darmo. Wystarczy wejść na oficjalną stronę i wypełnić formularz rejestracyjny.

Pamiętajcie, że w przypadku niektórych dni można zgarniać więcej niż jedną premię. Wszystkie informacje na temat konkretnych bonusów zawsze znajdują się w regulaminach!

Przypominamy, że obecnie z kodem ETOTO20FREE możesz zyskać już na start 20 PLN w postaci zakładu bez ryzyka i bez wpłaty w aplikacji mobilnej do typowania meczów!

Chcesz zostać graczem Etoto? Odwiedź stronę www.Etoto.pl i sprawdź, jakie są najnowsze promocje!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button