eWinner zmniejsza przegrane graczom. Pewne 100 PLN

Obecnie fani NBA, czy też NHL na brak emocji na pewno nie mogą narzekać, ponieważ mecze w tych rozgrywkach są rozgrywane na bieżąco. A bukmacher eWinner w dodatku zmniejsza przegrane swoim aktywnym graczom.

Bonus do 100 PLN na NBA i NHL od eWinner

Bonus do 100 PLN na NBA i NHL od eWinner

Na samym wstępie warto jest powiedzieć, że oferta bukmachera eWinner jest dosyć bogata. Dodatkowo regularnie są rozgrywane mecze w takich rozgrywkach, jak NBA, NHL, MLB i NFL.

Natomiast każdy z graczy może skorzystać z promocji „Cashback do 100 PLN na NBA i NHL”, która jest dostępna w dniach od piątku do poniedziałek, aż do odwołania. Należy jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że chcąc wziąć udział w tej akcji należy do niej się zapisać na stronie www.eWinner.pl.

Bonusy dla aktywnych graczy:

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu wielozdarzeniwego, tzw. AKO, który musi spełniać następujące warunki:

  • minimum cztery zdarzenia
  • kurs każdego typu nie mniejszy niż 1.30
  • wyłącznie zdarzenia z rozgrywek NBA, NHL, MLB i NFL
darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast w przypadku, jeśli jeden zakład okaże się przegrany to typer otrzyma zwrot 50% stawki, która może wynieść nawet 100 PLN. Trzeba pamiętać, że w eWinner rejestracja z kodem bonusowym BETONLINE to okazja na uzyskanie jeszcze większych korzyści promocyjnych dla typera.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Bukmacher eWinner PL online na sam start oferuje graczom na start pierwszy zakład bez ryzyka do 110 PLN oraz bonus równowartości drugiego depozytu do 500 PLN.

Jednak trzeba powiedzieć, że wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A warto jest dodać, że jest to kjedyna możliwość, aby to wykonać.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button