Gracze dostają 30 PLN od STS co tydzień! Wystarczy obstawiać mecze!

Obstawiasz mecze i robisz to w miarę regularnie? Co tydzień w STS możesz odebrać 30 PLN bonusu i to bez względu, jak ci pójdzie! Jak to możliwe? Szczegóły dostępne już teraz!

Gracze dostają 30 PLN od STS co tydzień! Wystarczy obstawiać mecze!
Gracze dostają 30 PLN od STS co tydzień! Wystarczy obstawiać mecze!

STS daje 30 PLN co tydzień!

W najnowszej promocji bukmachera STS nie ma znaczenia, co dokładnie obstawiasz. Wszystko sprowadza się do zawierania konkretnych kuponów online. Im więcej, tym lepiej, ale ważne, by obrót wyniósł co najmniej 200 PLN.

Marka STS nagradza aktywnych typerów, czyli tych, którzy w jednym tygodniu postawią zakłady i obrócą przy tym minimum 200 PLN. Kwalifikacyjny kurs to co najmniej 1.85 – mniejsze nie są brane pod uwagę.

fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny "BETONLINE"
fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny „BETONLINE”

Organizator oferty, bukmacher STS, ma dla graczy bonusy w każdym tygodniu. Oznacza to, iż co tydzień można otrzymać u niego 30 PLN premii i tak aż do odwołania!

Pieniądze od STS w każdym tygodniu

Warunki postawione w promocji nie są skomplikowane, a co najważniejsze – znajdują się w zasięgu tych, którzy niekoniecznie mają gruby portfel i obstawiają za ogromne pieniądze!

Wszystkie dodatkowe środki można wykorzystać od razu, a następnie wypłacić z STS i przeznaczyć na dowolny cel. Odbieranie premii to dosłownie chwila, a wszystko odbywa się w 100% legalnie.

A co, gdy ktoś nie posiada konta w STS? Musi je założyć, jeśli chce mieć szansę na zdobywanie regularnych bonusów. W tym przypadku nie liczą się kupony zagrane przez STS punkty stacjonarne.

STS kod promocyjny 2020

Wszyscy gracze mogą przy rejestracji na www.STS.pl wykorzystać specjalnie przygotowany kod promocyjny 2020. Brzmi on BETONLINE, a gracze mogą zyskać dzięki niemu aż 29 PLN bez depozytu i do tego do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie.

Marka STS cały czas ma dla graczy najróżniejsze promocje typerskie. Na naszej stronie piszemy o wszystkich tych, które mogą zainteresować początkujących i nie tylko!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button