Jest Ekstraklasa w piątek – jest bonus Happy Hours w Fortuna Online!

Bukmacher Fortuna Online daje graczom zarobić więcej, niż normalnie. Zadanie jest proste: wystarczy zagrać kupon promocyjny za co najmniej 20 złotych w wyznaczonych godzinach. Nieskomplikowane, a przy tym opłacalne!

Jest Ekstraklasa w piątek - jest bonus Happy Hours w Fortuna Online!
Jest Ekstraklasa w piątek – jest bonus Happy Hours w Fortuna Online!

Fortuna bonus Happy Hours, czyli wygrane większe o 14%!

Oferta specjalna Happy Hours Fortuna to akcja, dzięki której do zdobycia jest 14% wygranych więcej, niż zwykle. W ramach tej promocji każdy może zyskać zupełnie inne pieniądze, niż normalnie!

Na czym polega promocja? Nie ma w niej nic skomplikowanego – wszystko sprowadza się jedynie do postawienia kuponu, który będzie spełniał kilka prostych warunków!

kod promocyjny betfan
Betfan kod promocyjny: BETONLINE

Jak więcej wygrywać u bukmachera Fortuna?

Warto mieć na uwadze, że promocja Happy Hours dotyczy tylko i wyłącznie kuponów zagranych między godziną 17 a 18. Stawka minimalna nie może być mniejsza od kwoty 20 złotych brutto.

W kuponie promocyjnym każdy gracz musi zawrzeć co najmniej trzy typy bukmacherskie piłkarskie z oferty pre-match. Kursy nie mają tutaj znaczenia podobnie jak nie liczy się to, czy zakład zagrany zostanie w aplikacji, czy na stronie internetowej.

Do zdobycia jest 14% wygranych więcej. Bonus nie może wynieść ani więcej, ani mniej – dzięki temu gra się niemal tak, jak bez podatku! A to wszystko bez skomplikowanych zasad!

Brak konta w Fortunie? Przypominamy, że nowi gracze cały czas mogą liczyć nawet na ponad 1000 złotych z kodem promocyjnym „BETONLINE„!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button