Fortuna mobilizuje kibiców. 1 PLN dla chorych dzieci za każdego fana na trybunach!

Akcja charytatywna bukmachera Fortuna na najbliższą kolejkę piłkarskiej pierwszej ligi. Każdy fan może przyczynić się do pomocy podopiecznych Fundacji Polsat – dowiedzcie się, jak!

Fortuna mobilizuje kibiców. 1 PLN dla chorych dzieci za każdego fana na trybunach!
Fortuna mobilizuje kibiców. 1 PLN dla chorych dzieci za każdego fana na trybunach!

1 fan na trybunach = 1 PLN od Fortuny!

Każdy kibic, który pojawi się na trybunach podczas najbliższej kolejki Fortuny 1. Ligi, „przekaże” 1 PLN na rzecz Oliwii i Łukasza Czarneckich, podopiecznych Fundacji Polsat.

To nie pierwsza tego rodzaju akcja organizowana przez bukmachera Fortuna. W ostatnim sezonie marka ta dawała 2000 PLN za bramkę zdobytą w rozgrywkach pierwszoligowych, co ostatecznie powiększyło konto fundacji aż o 50.000 PLN!

Betclic bonus powitalny
Betclic bonus powitalny

Fortuna 1 Liga jest znana przede wszystkim z niezwykle wyrównanej rywalizacji o miejsce w tabeli oraz z lokalnych społeczności silnie zaangażowanych w życie klubów. Widząc jak w poprzednim sezonie fani zespołów pierwszoligowych potrafili włączyć się w naszą akcję wspierania najbardziej potrzebujących, mam nadzieję, że również tym razem tłumnie przyjdą na mecze swoich drużyn, by obserwować emocjonujące piłkarskie widowiska, przy okazji dokładając swoją cegiełkę do dzieła pomocy podopiecznym Fundacji Polsat – mówi Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie.

Ile tym razem uda się zebrać? To już zależy tylko od samych kibiców – im więcej będzie ich na trybunach, tym lepiej! Po całej akcji na pewno przyjdzie czas na podsumowanie – wyniki podamy też na łamach naszej strony!

Fortuna Gdy Pełna Trybuna

Cieszymy się, że nasz sponsor tytularny już po raz drugi powołał akcję „Fortuna Gdy Pełna Trybuna”. Kluby wraz ze swoimi lokalnymi społecznościami będą miały możliwość w prosty sposób pomóc potrzebującym. Liczę na to, że uda nam się przebić zeszłoroczny wynik, ponieważ wprowadzenie formuły baraży do rozgrywek pozytywnie wpłynęło na kluby, jak i kibiców – mówi Marcin Janicki, prezes Fortuna 1 Ligi.

Brak konta w Fortunie? Cały czas dla nowych graczy czeka ponad 1000 PLN do zdobycia na dobry początek! Aktywny kod promocyjny brzmi „BETONLINE” i można go wpisać jedynie przy zakładaniu konta!

Przypominamy, iż Fortuna działa na mocy licencji Ministerstwa Finansów, a to oznacza, że można grać na jej stronie oraz w aplikacji mobilnej w 100% legalnie, bez obaw o konsekwencje prawne!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button