Karty w STS bez zbędnego ryzyka. Przegrana 20 PLN = zwrot 20 PLN!

Karty w STS to ciekawa propozycja dla miłośników pokera, wojny i nie tylko. Obecnie można postawić u bukmachera kupon bez żadnego ryzyka. Przegrana = zwrot kasy!

Karty w STS bez zbędnego ryzyka. Przegrana 20 PLN = zwrot 20 PLN!
Karty w STS bez zbędnego ryzyka. Przegrana 20 PLN = zwrot 20 PLN!

STS bez ryzyka. Karty ze zwrotem 20 PLN

Nie brakuje osób, które chcą dowiedzieć się, co oferuje przygotowane przez STS Poker, czyli jak można grać w karty przez internet. To pierwsza tego typu opcja w naszym kraju i od razu zaczęła wzbudzać ogromne zainteresowanie.

Teraz nie trzeba martwić się stratą pieniędzy, a można jednocześnie sprawdzić, co oferuje w STS poker, wojna czy bakarat. Zasady są bardzo proste, a sama promocja dostępna dla wszystkich.

Betclic bonus powitalny
Betclic bonus powitalny

Bonus STS dla każdego gracza!

Bonus w STS można otrzymać za postawiony kupon na prawdziwe pieniądze. Oferta dotyczy tylko kuponów AKO oraz SOLO zagranych w zakładce Betgames dostępnej na oficjalnej stronie bukmachera STS, czyli STS.pl.

Na jedno konto można zgarnąć maksymalnie jeden zwrot. Kwota bonusu nie może być większa niż 20 PLN – gracz otrzymuje środki automatycznie i od razu może z nich korzystać!

Tylko od typera zależy, na co będzie chciał postawić i jaką kwotę. W tym przypadku bukmacher daje pełną dowolność!

Każdy, kto nie ma konta u bukmachera STS, może wypełnić formularz rejestracyjny w każdej wolnej chwili i tym samym odebrać bonus powitalny. Kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a dla nowych graczy jest 29 PLN bez depozytu i nawet 1200 PLN przy wpłacie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button