Betclic bonus powitalny EKSTRA! Kod na 510 złotych zamiast standardowej oferty!

EKSTRA bonus powitalny w Betclic? Tak, a to wszystko za sprawą specjalnego kodu promocyjnego, który zmienia standardową ofertę na coś znacznie lepszego!

Betclic bonus powitalny EKSTRA! Kod na 510 złotych zamiast standardowej oferty!
Betclic bonus powitalny EKSTRA! Kod na 510 złotych zamiast standardowej oferty!

EKSTRA bonus powitalny w Betclic!

Standardowy bonus powitalny Betclic jest przeznaczony dla wszystkich. My doskonale rozumiemy, że w obstawianiu tylko ci wyjątkowi mają szanse na sukces i właśnie z myślą o nich przygotowaliśmy specjalny kod promocyjny VIP BetClic!

Jak to działa? Nie ma w tym niczego szczególnie trudnego! WSzystko odbywa się zgodnie z prawem i trwa niecałą minutę! Co bardzo ważne, nie jest wymagana natychmiastowa weryfikacja danych.

Betclic bonus powitalny
Betclic bonus powitalny

Bonus VIP od Betclic Polska to aż 510 złotych zwrotu w przypadku nietrafionego pierwszego kuponu zagranego u bukmachera. Zasada jest prosta: gracz przegrywa, a buk oddaje mu pieniądze!

Zwrot może wynieść nawet 510 złotych, to ponad pół tysiąca! Oczywiście, wszystko w głównej mierze zależy od samego typera – to on decyduje, za ile chce obstawiać!

🤑 Bonus 510 zł w Betclic Polska 🤑

  1. Rejestracja z kodem „KOD510” na Betclic.pl
  2. Postawienie pierwszego kuponu
  3. Wygrana = pieniądze wpływają na konto
  4. Przegrana = pełny zwrot stawki do 510 zł!

Uwaga! Tylko kod promocyjny Betclic podany przy rejestracji jest zaliczany do oferty specjalnej na start! Nie można wpisać kodu w późniejszym czasie!

Każdy nowy gracz może otrzymać tylko jeden bonus i to w przypadku porażki w kuponie numer jeden. Wszystkie inne zakłady nie są brane pod uwagę.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Legalni bukmacherzy online

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 510 PLN. Kod promocyjny: KOD510
Close