Cztery kupony warte 11 PLN w STS!

U bukmachera STS można teraz w każdym tygodniu odebrać bonus 11 PLN. Jedyne, co trzeba zrobić, to postawić cztery kupony AKO lub SOLO!

Cztery kupony warte 11 PLN w STS!
Cztery kupony warte 11 PLN w STS!

STS bonus dla aktywnych

Każdy gracz w jednym tygodniu można otrzymać jeden bonus. Kwota premii jest stała i w ogóle się nie zmienia – wynosi 11 PLN, a dodatkowe pieniądze mogą być wykorzystane na obstawianie przez internet.

STS przez internet daje proste warunki do spełnienia. Zagranie takiej ilości kuponów z takimi kryteriami nawet początkującym nie powinno sprawić żadnego kłopotu.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Warto mieć na uwadze, że każdy kupon promocyjny musi być zagrany dokładnie za 11 PLN. Stawka nie może być ani mniejsza, ani większa. Nie chodzi także o to, by łącznie w jednym tygodniu wydać 44 PLN.

Obstawianie z bonusem u legalnego bukmachera

Warunkiem koniecznym jest zagranie w okresie trwania promocji przynajmniej jednego zakładu LIVE oraz zakładu mobilnego. Typy te mogą być zawarte w jednym albo kilku kuponach.

Oferta obowiązuje przez cały tydzień, a dodatkowe pieniądze automatycznie trafią do uczestników, którzy spełnią odpowiednie warunki.

11 PLN premii można wykorzystać na obstawianie. Bonus STS można również wypłacić po obrocie i przeznaczyć na dowolny cel, niekoniecznie taki, co związany jest z bukmacherką.

Przypominamy, że nowi gracze cały czas mogą wykorzystać przygotowany przez STS kod promocyjny „BETONLINE„. Wpisanie tego hasła bonusowe na starcie to freebet bez depozytu w wysokości 29 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button