Niski podatek bukmacherski na Superpuchar Europy 2018!

Chcesz zagrać na Superpuchar Europy 2018, ale skutecznie zniechęca cię do tego podatek bukmacherski? W LV BET wygrywasz 6% więcej, dzięki czemu płacisz mniej za wniesioną stawkę!

Niski podatek bukmacherski na Superpuchar Europy 2018!
Niski podatek bukmacherski na Superpuchar Europy 2018!

Podatek u bukmachera wynosi normalnie 12% od sumy wniesionych środków na danym kuponie. Dzięki ofercie specjalnej od LV BET wpłacamy na rzecz państwa taką samą kwotę, ale organizator powiększa nasze wygrane o 6%. W praktyce oznacza to, iż płacimy mniej, niż normalnie.

Chcesz założyć konto w LV BET? Wystarczy wypełnić Formularz Rejestracyjny!

Promocja dostępna jest do dnia 15 sierpnia 2018, czyli do momentu, w którym odbędzie się spotkanie pomiędzy Realem a Atletico. Faworytem bukmacherów są „Królewscy”, ale przecież tego typu mecze, a do tego derbowe, rządzą się swoimi prawami!

W ramach oferty obniżany jest podatek tylko i wyłącznie w przypadku zakładów związanych z pojedynkiem o Superpuchar Europy. Co warto dodać – liczy się jedynie aktywność w aplikacji mobilnej LV BET, czyli nie gra poprzez tradycyjną stronę internetową.

Kursy na Superpuchar 2018
Kursy na Superpuchar 2018

Do wzięcia udziału w promocji nie jest wymagany żaden kod bonusowy. Wystarczy postawić środki na mecz brany pod uwagę w ofercie. Nie ma minimalnej stawki, za jaką trzeba zagrać, by móc wziąć udział w tej promocji!

Zakłady Na Żywo do godziny 23.00 w dniu 15 sierpnia także są brane pod uwagę w ofercie obniżającej podatek. W razie jakichkolwiek pytań, warto skorzystać z pomocy Biura Obsługi Klienta.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button