Obstawianie ostatnich kolejek

W ostatnich kolejkach rozstrzygają się bardzo często losy awansów, spadków i ostatecznych triumfów w tabelach. Czy obstawianie tego typu meczów ma sens, a jeżeli tak – w jaki sposób najlepiej to robić?

Obstawianie ostatnich kolejek
Obstawianie ostatnich kolejek

Bez względu na to czy lubimy obstawiać polską ligę, czy ligę hiszpańską (a może Liga Europy?), na pewno pod koniec sezonu nie możemy narzekać na nudę, a tym bardziej na brak niespodziewanych rozstrzygnięć. Jakby nie patrzeć, w ostatnich kolejkach dzieje się dość sporo, ponieważ właśnie w nich odbywają się mecze, które decydują o mistrzostwie kraju, spadku i tak dalej.

Wysoki kurs na faworyta

Jeżeli w lidze jeszcze wszystko może się zdarzyć, dla typera jest to w miarę dobra sytuacja. Gdy jedna drużyna ma już pewne miejsce gdzieś w środku tabeli, natomiast druga walczy o utrzymanie, faworyt wydaje się tylko jeden. W końcu piłkarze tej pierwszej ekipy mogą być już myślami na wakacjach, a trener pewnie zdecyduje się na wystawienie zmienników. Oczywiście, bukmacherzy także mają tego świadomość i nie można co liczyć na jakieś bardzo atrakcyjne kursy. Mimo wszystko na outsiderów nikt nie wystawia kursów rzędu 1,10 czy 1,20.

Mecze możesz obstawiać na www.eFortuna.pl!
Kod promocyjny: BETONLINE

Zupełnie inaczej, a co za tym idzie niebezpieczniej, jest w momencie, gdy większość drużyn gra już o przysłowiową „pietruszkę”. Rozstrzygnięcie takich meczów jest bardzo trudno wytypować. I chociaż kursy bywają kuszące, raczej nie powinno się na nie zwracać uwagi i jak najszybciej o nich zapomnieć.

W ostatnich kolejkach raczej nie mamy co liczyć na skuteczne obstawianie dokładnych wyników. Może się to udać, gdy dany klub musi wygrać, na przykład, różnicą co najmniej dwóch czy trzech goli. Nie jest to jednak łatwe i raczej radzimy sobie darować tego typu zakłady.

Obstawianie ligi polskiej

To wcale nie przesadzony mit, że polskie rozgrywki piłkarskie należą do jednych z najbardziej nieprzewidywalnych na świecie. I dotyczy to także ostatnich kolejek. Na rodzimym podwórku zdarzają się nawet tak komiczne sytuacje, w których drużyny z pierwszych miejsc nie chcą awansować wyżej i pod koniec zaliczają wpadkę za wpadką. Powodów może być kilka – brak finansów na rozbudowę stadionu, strajki piłkarzy za brak pensji na kontach i tak dalej, i tak dalej.

Jeżeli chcecie obstawiać polską ligę, musicie być na bieżąco z wszelkimi informacjami oraz plotkami. Owszem, z odpowiednią wiedzą w ostatnich kolejkach można sporo ugrać, ale to istne igranie z ogniem, które nie jest przeznaczone dla wszystkich.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button