Obstawianie skoków narciarskich. Zwrot w Totalbet!

Planujesz obstawianie skoków narciarskich w najbliższy weekend? Sprawdź zwrot w Totalbet, dzięki któremu nie będziesz musiał martwić się o ewentualną porażkę!

Obstawianie skoków narciarskich. Zwrot w Totalbet!
Obstawianie skoków narciarskich. Zwrot w Totalbet!

W Polsce kibice szaleją za Kamilem Stochem oraz innymi członkami reprezentacji. W sezonie 2018/19 znów daje się naszym rodakom szanse na wiele sukcesów, co jeszcze bardziej motywuje kibiców do interesowania się tą dyscypliną sportu.

Obstawianie skoków narciarskich nie jest proste, ponieważ na skoczniach pogoda lubi płatać figle, a faworyci nie zawsze spisują się zgodnie z oczekiwaniami. Na szczęście, organizowane są promocje takie, jak ta od Totalbet, gdzie w przypadku porażki otrzymuje się pełny zwrot zagranej stawki.

Jak dokładnie wygląda cashback na skoki od bukmachera Totalbet? Stawiasz kupon za 40 PLN z jednym lub wieloma zakładami na PŚ w Wiśle. W razie wygranej, otrzymujesz pieniądze bez warunków obrotu. Jeżeli natomiast potknie ci się noga, bukmacher przeleje na twoje konto 40 PLN!

Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE

Każdy z graczy zarejestrowanych w Totalbet ma tylko jedną szansę na odebranie zwrotu. W przypadku kilku kuponów zagranych na zawody w Wiśle, bierze się pod uwagę ten postawiony jako pierwszy.

Dodatkowe środki można wykorzystać na obstawianie dowolnych dyscyplin, a nie jedynie skoków narciarskich czy sportów zimowych!

Chcesz dowiedzieć się, co możesz zyskać zakładając konto w Totalbet? Wejdź na www.Totalbet.pl i sprawdź aktualną ofertę!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button