Teraz od Betclic boost na Legię! Kurs 2,75 na zwycięstwo z Rakowem!

Liderująca Legia Warszawa pokona beniaminka, Raków Częstochowa? Wydaje się to prawdopodobne, dlatego wielu graczy skusi kurs 2,75 na stołeczny klub od Betclic!

Teraz od Betclic boost na Legię! Kurs 2,75 na zwycięstwo z Rakowem!
Teraz od Betclic boost na Legię! Kurs 2,75 na zwycięstwo z Rakowem!

Betclic Boost. Legia z super kursem!

Legia Warszawa z pierwszym miejscem w tabeli Ekstraklasy oraz dwoma punktami przewagi nad drugą w tabeli Cracovią. Stołeczny zespół jest bliski odzyskania tytułu najlepszej ekipy w kraju, ale do pełni sukcesu jeszcze nieco mu brakuje.

Kurs na 2,75 na Legię tylko na stronie 👉 www.Betclic.pl. Za chwilę dowiecie się więcej!

W najbliższą sobotę Legioniści zagrają na wyjeździe z Rakowem Częstochowa. Faworyt wydaje się tutaj jasny. Kursy to wyraźnie pokazują, ale w Betclic nie można na nie narzekać!

betclic kod promocyjny na bonus 550 pln
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

Aktualne w firmach bukmacherskich w Polsce na zwycięstwo Legii kursy wahają się w granicach 1.70-1.85. W przypadku Betclic Polska jest zupełnie inaczej – tutaj można zagrać na warszawską drużynę po kursie 2,75. I nie jest to oferta tylko dla nowych klientów!

Dla kogo promocja Boost w Betclic? Jak zagrać kupon?

Nie trzeba być regularnie obstawiającym, by móc skorzystać z tej oferty. Jest ona dostępna dla wszystkich, a promocyjny kurs znaleźć można w dziale „Super Kursy” na www.Betclic.pl.

Każdy, kto chce skorzystać z tej oferty specjalnej, może to zrobić już teraz, ponieważ kursy są już dostępne. Promocja rozpoczęła się w dniu 12 lutego o godzinie 14.00 i potrwa do rozpoczęcia meczu Raków – Legia, czyli do 15 lutego do 20.00.

Gracze na zwycięstwo Legii z kursem 2, 75 mogą postawić tylko raz. Kurs promocyjny musi być zakładem SOLO, a jego stawka nie może przekroczyć kwoty 25 PLN.

Proste zasady dla każdego. A dodatkowo cashback 550 zł na start w Betclic!

W tej ofercie specjalnej wygrane są traktowane jak normalna gotówka, a nie żaden bonus. Od razu można zysk wypłacić z konta i przeznaczyć na dowolny cel, niekoniecznie związany z bukmacherką.

Kto nie ma konta w Betclic może w tym momencie odebrać cashback 550 złotych od przegranej w pierwszym kuponie. Obstawianie Ekstraklasy bywa kapryśne i warto to zawsze mieć na uwadze!

A jakie są wasze pewniaki na Ekstraklasę w ten weekend? Wybieracie mecz Rakowa z Legią czy może zupełnie inne rywalizacje? ;)


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button