Totolotek. Do której czynny w Sylwestra, Nowy Rok i Trzech Króli 2020?

Do której będą czynne wszystkie punkty legalnego bukmachera Totolotek w ostatni dzień roku 2019, a także 1 stycznia oraz 6 stycznia 2020, czyli dwa dni ustawowo wolne od pracy?

Totolotek. Do której czynny w Sylwestra, Nowy Rok i Trzech Króli 2020?
Totolotek. Do której czynny w Sylwestra, Nowy Rok i Trzech Króli 2020?

Totolotek Trzech Króli 2020

Osoby, które nie zdecydowały się jeszcze na rejestrację u bukmachera internetowego, muszą liczyć się z tym, że nie zawsze mogą obstawić kupon. W dni takie jak Nowy Rok jest to szczególnie niepewne, ponieważ jest to dzień z „czerwoną kartką”.

Legalny bukmacher Totolotek podał szczegółowy plan dotyczący godzin otwarcia w Nowy Rok, Sylwestra, a także Trzech Króli. Przypominamy, że od kilku lat również 6 stycznia jest dniem wolnym i tyczy się to nie tylko typowych zakładów pracy, ale także sklepów.

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Według informacji zamieszczonych na stronie Totolotka, w każdy najbliższy wolny dzień będziemy mogli udać się do punktu bukmacherskiego i zagrać na swoich faworytów. Warto liczyć się jednak z tym, że oddziały nie będą czynne tak długo, jak na co dzień.

Totolotek godziny otwarcia punktów 2019/2020 np. 6 stycznia

31 stycznia (poniedziałek)10:00 – 16:00
1 stycznia (wtorek)11:00 – 16:00
6 stycznia (niedziela)  09:30 – 16:30

Podane przez nas pory są oficjalnie zamieszczone na stronie bukmachera Totolotek, co oznacza, że nie powinny już ulec zmianie. Nie jest jednak wykluczone, iż niektóre punkty będą czynne nieco inaczej.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze można skorzystać z pomocy infolinii bądź pracownika punktu, w którym zazwyczaj obstawiamy. Oczywiście, oficjalny portal bukmachera wydaje się równie wiarygodnym źródłem!

Jeżeli nie chcecie w Nowy Rok czy Trzech Króli 2020 martwić się o to, gdzie postawić kupon, możecie już teraz założyć konto na stronie bukmacherskiej www.Totolotek.pl i grać o każdej porze dnia i nocy!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button