Zakład Bez Ryzyka na ligę angielską!

Już w ten weekend rozpoczynamy nowy sezon rozgrywek angielskiej ekstraklasy. Jak zagrać kupon bez żadnego ryzyka u legalnego bukmachera? Przeczytaj i dowiedz się szczegółów!

Zakład Bez Ryzyka na ligę angielską!
Zakład Bez Ryzyka na ligę angielską!

Jeżeli chcesz skorzystać z tej oferty, najważniejsze to posiadać konto u bukmachera Fortuna. Możesz założyć je online, wypełniając formularz rejestracyjny. Warto wpisać kod BETONLINE, dzięki czemu można zgarnąć dodatkowe środki.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

W przypadku tej promocji na Premier League brane są pod uwagę różne zakłady. Wolisz obstawianie dokładnych wyników, a może coś zupełnie innego? Tutaj z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Liczą się kupony pre-mach oraz Live.

Kupon promocyjny musi być postawiony za 10 PLN brutto. Aby został zakwalifikowany, gracz musi zawrzeć w nim minimum jeden typ na dowolny mecz z pierwszej kolejki Premier League. Zakłady promocyjne muszą być zakwalifikowane do dnia 12 sierpnia do godziny 23.59.

Z promocji każdy ma prawo skorzystać tylko jeden raz. Co najważniejsze, jest ona dostępna zarówno dla nowych graczy, jak i tych, którzy są już zarejestrowani u bukmachera. Zastanawiasz się, czy warto zakładać konto? Pamiętaj, że Fortuna to bukmacher z transmisjami meczów za darmo, które można oglądać nawet bez środków na koncie!

typowanie meczów Premier League

Gracze o ewentualnym zwrocie zostaną powiadomieni drogą SMS-ową, e-mailową bądź poprzez komunikat pop-up. Cashback to 1400 FKP, które odpowiadają kwocie 10 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + 3000 PLN – www.betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550