Zakład Bez Ryzyka na ligę angielską!

Już w ten weekend rozpoczynamy nowy sezon rozgrywek angielskiej ekstraklasy. Jak zagrać kupon bez żadnego ryzyka u legalnego bukmachera? Przeczytaj i dowiedz się szczegółów!

Zakład Bez Ryzyka na ligę angielską!
Zakład Bez Ryzyka na ligę angielską!

Jeżeli chcesz skorzystać z tej oferty, najważniejsze to posiadać konto u bukmachera Fortuna. Możesz założyć je online, wypełniając formularz rejestracyjny. Warto wpisać kod BETONLINE, dzięki czemu można zgarnąć dodatkowe środki.

W przypadku tej promocji na Premier League brane są pod uwagę różne zakłady. Wolisz obstawianie dokładnych wyników, a może coś zupełnie innego? Tutaj z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Liczą się kupony pre-mach oraz Live.

Kupon promocyjny musi być postawiony za 10 PLN brutto. Aby został zakwalifikowany, gracz musi zawrzeć w nim minimum jeden typ na dowolny mecz z pierwszej kolejki Premier League. Zakłady promocyjne muszą być zakwalifikowane do dnia 12 sierpnia do godziny 23.59.

Z promocji każdy ma prawo skorzystać tylko jeden raz. Co najważniejsze, jest ona dostępna zarówno dla nowych graczy, jak i tych, którzy są już zarejestrowani u bukmachera. Zastanawiasz się, czy warto zakładać konto? Pamiętaj, że Fortuna to bukmacher z transmisjami meczów za darmo, które można oglądać nawet bez środków na koncie!

typowanie meczów Premier League

Gracze o ewentualnym zwrocie zostaną powiadomieni drogą SMS-ową, e-mailową bądź poprzez komunikat pop-up. Cashback to 1400 FKP, które odpowiadają kwocie 10 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button