30 złotych dla każdego od Fortuny za kupony z UFC 246 i FEN 21

W związku z galą UFC 246 i FEN 21 legalny bukmacher Fortuna oferuje graczom promocję, w której zmniejsza ryzyko przegranej. Wystarczy zagrać dowolny kupon, na którym będzie co najmniej jeden typ z MMA, a jak faworyci Cię zawiodą otrzymasz bonus o wartości 30 złotych.

Darmowy bonus za obstawienie kuponów

Darmowy bonus za obstawienie kuponów

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a dodatkowo wcześniej gacz dokonał co najmniej jednej wpłaty na swoje konto.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Jednak trzeba mieć na uwadze, że kupon musi zostać rozliczony do 19 stycznia do godz. 23:59.

W ramach tej promocji kwalifikują się kupony:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe
  • maxikombi

Jednak bukmacher Fortuna wymaga, aby na zakładzie był co najmniej jeden z typ z oferty MMA. Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ w najbliższy weekend czekają nas chociażby gale UFC 246 oraz FEN 21.

Warto jednak wiedzieć, że na zakładzie mogą znajdować się również inne zdarzenia, ale chcąc liczyć na ewentualny bonus muszą zostać rozliczone jako wygrane.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Kupon musi zostać zagrany za minimum 30 złotych. Jednak warto jest mieć na uwadze, że z promocji są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz otrzyma zwrot stawki do 30 złotych pod warunkiem, że jedyne zdarzenia z MMA zostały rozliczone jako przegrany. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.

Fortuna jaki kod promocyjny ?

Legalny w Polsce bukmacher Fortuna oferuje graczom już za dokonanie rejestracji online i wpisania hasła promocyjnego „BETONLINE” podczas rejestracji konta darmowy bonus o wartości 20 złotych i to bez żadne wpłaty.

Gracz, który dokona natomiast pierwszego depozytu otrzyma premię, która maksymalnie może wynieść nawet 1000 złotych. W dodatku to nie wszystko. Pierwszy kupon jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka do 115 złotych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button