Bonus powitalny w Betclic 2020. Kod promocyjny KOD550 – największy cashback 550 zł!

Bukmacher Betclic w roku 2020 ma dla graczy kod promocyjny KOD550, dzięki któremu można zyskać na start największy cashback w Polsce – aż 550 złotych!

Bonus powitalny w Betclic 2020. Kod promocyjny KOD550 - największy cashback 550 zł!
Bonus powitalny w Betclic 2020. Kod promocyjny KOD550 – największy cashback 550 zł!

Betclic bonus 2020 – co można dostać na start?

Jak to dokładnie wygląda? Czy poradzi sobie z tym początkujący? Jeżeli ktoś w sprawie bonusu do Betclic ma wiele pytań, pomożemy mu znaleźć wszystkie istotne odpowiedzi!

Betclic bonus powitalny 2020 to swego rodzaju ubezpiecznie w przypadku nietrafienia pierwszego zakładu zagranego u bukmachera. Kod promocyjny KOD550 pozwala na powiększenie standardowej premii dostępnej na www.Betclic.pl.

Cashback 550 złotych to kasa do odebrania w przypadku przegranej w pierwszym kuponie typerskim w Betclic Polska. Jak to wygląda? Nie ma w tym nic trudnego – w razie wygranej otrzymujemy do 550 złotych zwrotu, a w razie wygranej – normalny zysk taki, jak przewidziany w kuponie.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Betclic kod promocyjny 2020

Jeżeli nie podamy kodu promocyjnego KOD550, później nie będziemy już mogli tego zrobić. A premia na start przydaje się nie tylko tym, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z bukmacherką.

Bonus powitalny Betclic pozwala na ubezpiecznie pierwszego kuponu. Gracze dzięki niemu mogą pozwolić sobie na zagranie za większe pieniądze, gdyż w razie niepowodzenia dostają pełny zwrot.

Jak obstawia się mecze w Betclic Polska? ZOBACZ VIDEO, które dokładnie pokazuje cały proces. To w zasadzie kilka chwil:

Betclic zakłady bukmacherskie 2020. Obstawianie i mecze online za darmo!

Posiadanie darmowego konta w Betclic pozwala na stawianie meczów online zgodnie z prawem. Można także korzystać z licznych promocji czy włączać darmowe mecze w internecie – zarówno na stronie, jak i w aplikacji mobilnej.

Oferta bonusowa w Betclic Polska jest w stu procentach legalna. Kasa na start w tym przypadku przyznawana jest automatycznie, ale tylko gdy nie uda się trafić pierwszego kuponu.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button