STS bonus bez depozytu 2020 – jak odebrać? Oto aktualny kod promocyjny!

Bonus bez depozytu 2020 dla nowych graczy legalnego bukmachera STS. Jak odebrać kasę za darmo na start? Warto znać aktualny kod promocyjny, który można wpisać tylko przy zakładaniu konta!

STS bonus bez depozytu 2020 - jak odebrać? Oto aktualny kod promocyjny!
STS bonus bez depozytu 2020 – jak odebrać? Oto aktualny kod promocyjny!

STS bonus bez wpłaty

Bonus bez depozytu w STS to świetna okazja do tego, by sprawdzić się w obstawianiu i jednocześnie nie tracić własnych pieniędzy w przypadku niepowodzenia. Kasa na start to dodatkowy prezent, dostępny jedynie przy rejestracji!

Każdy, kto chce odebrać bonus bez depozytu 2020, nie musi robić nic nadzwyczajnego. W przypadku STS wszystko sprowadza się do wykonania kilku prostych kroków – za chwilę wam je przedstawimy!

Kasa za darmo w STS!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Dostępny w STS bonus bez depozytu to 29 PLN na dobry początek obstawiania. Kasę odbiera się bez względu na to czy dokonało się wpłaty na konto typerskie, czy też nie. Kwota jest stała, ale tylko jeśli wpiszemy odpowiedni kod promocyjny!

Dla nowych graczy w STS aktywny jest kod promocyjny „BETONLINE„. Aby go wpisać, wystarczy wejść do bukmachera i przejść do formularza rejestracyjnego. W nim nikt nie powinien mieć żadnych problemów ze znalezieniem odpowiedniego miejsca do wykorzystania bonusu.

STS bonus bez depozytu 2020. Jak odebrać?
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na www.STS.pl
  2. Uwaga! Kod promocyjny brzmi BETONLINE
  3. Na start 29 PLN bez depozytu
  4. Przy pierwszej wpłacie – do 1200 PLN na dobry początek!

STS bonus bez depozytu 2020 to jeszcze nie wszystko dla nowych graczy. Pakiet na start zawiera także do 1200 złotych przy dokonaniu pierwszej wpłaty na konto typerskie.

Opisywana przez nas premia jest przyznawana jako bonus 100% do kwoty 1200 PLN. Oznacza to, iż ten prezent może mieć także mniejszą wartość.

To wszystko na 100% legalne, bo STS to bukmacher, który działa zgodnie z polskimi przepisami. Odbieranie bonusu w STS nie wiąże się z przykrymi konsekwencjami prawnymi – warto mieć to na uwadze!

Tak wykorzystuje się kod promocyjny STS. Bonus na start 29 PLN + 1200 PLN:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button