BetClic weryfikacja konta

W jaki sposób wygląda weryfikacja konta u bukmachera BetClic? Dlaczego przedstawienie dokumentów jest takie ważne i kiedy należy go dokonać?

BetClic weryfikacja konta
BetClic weryfikacja konta

Rejestracja konta BetClic

Kiedy BetClic rejestracja konta jest już za nami, możemy rozpocząć obstawianie u tego bukmachera. Wszystko działa tak samo, jak normalnie, jednak nie możemy wypłacać wygranych do banku.

Dlaczego tak się dzieje? Wszystko ze względu na fakt, że nie ukończyliśmy jeszcze weryfikacji konta. Bukmacher BetClic daje graczom na to nieco czasu, tak by nie musieli robić tego od razu po założeniu profilu.

betclic wysyłanie dokumentów
betclic wysyłanie dokumentów

Dopóki nie będziesz chciał wypłacać pieniędzy wygranych u bukmachera, weryfikacja danych nie będzie ci potrzebna. Warto jednak ukończyć ją w miarę szybko, gdyż w ten sposób wykonuje się wszystkie kroki, by stać się 1300% graczem BetClic.

BetClic dowód osobisty – jak wygląda weryfikacja?

Firma BetClic Polska jest legalna, a więc wymaga od gracza wszystkiego, co niezbędne według Polskiego prawa hazardowego. Aby potwierdzić tożsamość, musimy wysłać bukmacherowi zdjęcie dowodu osobistego bądź paszportu.

Krokiem numer dwa przy weryfikacji jest uzupełnienie danych dotyczących posiadanego przez nas konta bankowego. W tym przypadku potrzebna jest nazwa instytucji oraz numer rachunku, gdzie mają być przelewane wygrane.

Czy to już wszystko? Tak, po tym jak poprawnie zweryfikujemy dane, możemy przejść do gry i w dowolnej chwili przejść do wypłaty zyskanych pieniędzy! 🙂


BEM Operations Limited (Betclic) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Related Articles

W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 500 PLN. Kod promocyjny: KOD500
Close
Close