BetClic weryfikacja konta bukmacherskiego

W jaki sposób wygląda weryfikacja konta u bukmachera BetClic? Dlaczego przedstawienie dokumentów jest takie ważne i kiedy należy go dokonać?

BetClic weryfikacja konta
BetClic weryfikacja konta bukmacherskiego

Betclic rejestracja i weryfikacja konta

Kiedy BetClic rejestracja konta jest już za nami, możemy rozpocząć obstawianie u tego bukmachera. Wszystko działa tak samo, jak normalnie, jednak nie możemy wypłacać wygranych do banku. Może się wydawać, że to tylko szczegół, ale przecież obstawianie meczów polega na zarabianiu pieniędzy, a skoro tych nie można przelać z konta, nie jest to na pewno coś, co wszystkich do siebie przekona. Na szczęście, można sobie z tym poradzić i właśnie o tym jest nasz dzisiejszy materiał. W Betclic weryfikacja jest niezwykle istotną kwestią i nie można o niej zapominać. Tak jest zresztą też u wielu innych bukmacherów.

Dlaczego tak się dzieje, że wyświetla nam się informacja o braku możliwości wypłaty pieniędzy? Wszystko ze względu na fakt, że nie ukończyliśmy jeszcze weryfikacji konta. Bukmacher BetClic daje graczom na to nieco czasu, tak by nie musieli robić tego od razu po założeniu profilu. Jeszcze ładnych parę lat temu w branży bukmacherskiej wyglądało to zupełnie inaczej. Gracze skarżyli się jednak na czasochłonny proces, dlatego starano się zrobić wszystko, by zostało to ograniczone do minimum. Udało się to osiągnąć, co potwierdzają opinie graczy, o jakich będzie tutaj jeszcze mowa.

Betclic kod bonusowyKOD550
Betclic konto tymczasoweTak
Betclic rejestracja z bonusemBetclic.pl

Dopóki nie będziesz chciał wypłacać pieniędzy wygranych u bukmachera, weryfikacja danych nie będzie ci potrzebna. Warto jednak ukończyć ją w miarę szybko, gdyż w ten sposób wykonuje się wszystkie kroki, by stać pełnoprawnym klientem bukmachera. To wcale nie jest bez znaczenia, gdyż dopiero osoba z pełni zweryfikowanymi danymi może nie tylko zarządzać finansami, ale również brać udział w licznych promocjach. Konto tymczasowe nie jest ważne cały czas, a przez to po pewnym czasie staje się dezaktywowane.

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Nikt, mimo wszystko, nie powinien zniechęcać się już na wstępie. W Betclic rejestracja nie jest skomplikowanym procesem. Można uporać się z nią w mgnieniu oka, a jednocześnie zapewnić sobie tym samym specjalny bonus na start. O premii specjalnej na powitanie pojawi się jeszcze więcej danych w dalszej części.

BetClic dowód osobisty – jak wygląda weryfikacja konta?

Firma BetClic Polska jest legalna, a więc wymaga od gracza wszystkiego, co niezbędne według polskiego prawa hazardowego. Aby potwierdzić tożsamość, musimy wysłać bukmacherowi zdjęcie dowodu osobistego bądź paszportu. Jeżeli mamy pod ręką telefon z aparatem albo nawet posiadamy już fotografie tych dokumentów, uda nam się załatwić wszystko w ekspresowym tempie. Akceptacja też wygląda już inaczej, niż miało to miejsce wiele lat temu, więc o długie oczekiwanie na e-maila potwierdzającego możliwość obstawiania nie trzeba już czekać.

betclic wysyłanie dokumentów
betclic wysyłanie dokumentów

Krokiem numer dwa przy weryfikacji jest uzupełnienie danych dotyczących posiadanego przez nas konta bankowego. W tym przypadku potrzebna jest nazwa instytucji oraz numer rachunku, gdzie mają być przelewane wygrane. Trzeba mieć na względzie to, że polskie przepisy zabraniają korzystania u bukmachera z rachunków bankowych nienależących do nas samych. Nie mamy zatem możliwości, by przelewać środki na konto partnerki, wujka, kolegi i tak dalej. Bukmacher może chcieć zweryfikować rachunek, prosząc o wyciąg przedstawiający dane właściciela danego konta. Na wielu forach przeczytać można, że nie jest to rzadki przypadek, a już na pewno nie powinno się myśleć o oszustwie, które prędzej czy później na pewno wyjdzie na jaw i będzie miało negatywne konsekwencje.

Nie odbiegając jeszcze od tematu, dobrze jest chociaż na chwilę zatrzymać się przy bezpieczeństwie. Wysyłanie danych z dokumentów tożsamości może wydawać się czymś podejrzanym. I takie też jest, ale tylko wtedy, gdy mówimy o mało znanych stronach. Z kolei bukmacher BetClic to marka z licencją Ministerstwa Finansów, a więc zdaje się, że nie można wyobrazić sobie nadzoru, który byłby bardziej godny zaufania. Wniosek każdemu powinien tutaj nasuwać się sam. Z całą pewnością nie ma obaw o to, że BetClic wykorzysta skany naszych dokumentów to niecnych celów. Weryfikacja jest bukmacherowi niezbędna do tego, by móc zaoferować komuś swoje usługi.

Czy to już wszystko? Tak, po tym jak poprawnie zweryfikujemy dane, możemy przejść do gry i w dowolnej chwili przejść do wypłaty zyskanych pieniędzy! :)

Betclic – bukmacher z darmowymi meczami online

Bukmacher Betclic pozwala na korzystanie z darmowych meczów online. Dzięki opcji Betclic TV każdy gracz może korzystać ze streamów z najważniejszych wydarzeń sportowych świata i nie tylko.

Masz już konto u bukmachera Betclic, a może szukasz jeszcze innych typerskich wyzwań? W Polsce nie brakuje stron oferujących interesujące bonusy na start. Oto informacje, co i gdzie jeszcze można zdobyć. Te bonusy są teraz najpopularniejsze:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Aby oglądać mecze w Betclic, potrzebne jest nam darmowe konto na www.Betclic.pl. Zakłada się je dosłownie w kilka chwil, a wszystko to można razem z kodem promocyjnym KOD550, który zapewnia bonus freebet 200 zł.

Jak włączyć mecz za darmo w Betclic? ZOBACZ VIDEO:

Betclic bonus na start – 200 PLN do odebrania!

Każdy nowy gracz może w Betclic odebrać bonus na start, który w tym przypadku oznacza 200 PLN jako freebety, które można wykorzystać albo jednorazowo, albo w mniejszych częściach.

Freebet Betclic to oferta specjalna, w ramach której przyznawany jest darmowy zakład – bez względu na to, o jaką dyscyplinę czy wydarzenie chodzi. To pozwala na sprawdzenie się w obstawianiu na tej konkretnej stronie internetowej i to bez korzystania jedynie z własnych środków.

To, co wyróżnia przygotowany przez Betclic freebet, to fakt, że można skorzystać z niego na wiele sposobów. Tylko od samego gracza zależy, czy będzie chciał od razu zagrać za wszystko, czy może zdecyduje się na pójście małymi kroczkami do celu. Pod tym względem opisywany tutaj bukmacher daje spore możliwości i jest to jak najbardziej oferta, która wyróżnia się na tle wielu innych na polskim rynku.

Promocja na start to nawet 550 PLN bonusu powitalnego, ale kwota ta może być mniejsza. Dzięki temu jest to ciekawa oferta również dla tych, którzy nie stawiają u bukmachera dużych pieniędzy.

Betclic bonus powitalny 200 PLN
Betclic bonus powitalny 200 PLN

Betclic weryfikacja konta – opinie klientów

Bardzo wielu osobom w Betclic weryfikacja, tak samo jak u innych bukmacherów, kojarzy się z monotonnym procesem, który każdy musi przejść, by w ogóle myśleć o obstawianiu. Postanowiliśmy sprawdzić, czy rzeczywiście przeważa grupa osób mających właśnie takie zdanie na ten temat.

Oto kilka komentarzy znalezionych na znanym forum bukmacherskim Betonline. Te opinie na temat weryfikacji mówią same za siebie:

Bałem się, że nie poradzę sobie z tym wszystkim, ale niepotrzebnie. Wszystko udało się załatwić w mgnieniu oka!”

Bukmacherowi też się nie chce nas sprawdzać, ale nie ma wyjścia, bo takie jest prawo. Ja to rozumiem, więc nie oceniam czy weryfikacja do dobra rzecz. Tak musi być i tyle!”

„Kiedyś weryfikacje potrafiły trwać godzinami, a teraz to krótka piłka. W Betclic szybko załatwiamy tego typu sprawy, więc idzie naprawdę nieźle!”

„Miałem fotkę dowodu na komputerze, więc weryfikacja w Betclic zajęła mi dosłownie parę chwil. Poradzicie sobie, gwarantuję!”


BEM Operations Limited (Betclic) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 26

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button