BetClic weryfikacja konta

W jaki sposób wygląda weryfikacja konta u bukmachera BetClic? Dlaczego przedstawienie dokumentów jest takie ważne i kiedy należy go dokonać?

BetClic weryfikacja konta
BetClic weryfikacja konta

Rejestracja konta BetClic

Kiedy BetClic rejestracja konta jest już za nami, możemy rozpocząć obstawianie u tego bukmachera. Wszystko działa tak samo, jak normalnie, jednak nie możemy wypłacać wygranych do banku.

Obstawianie bez podatku legalnie! Nowy legalny bukmacher Betfan oferuje obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN oferta na stronie www.betfan.pl

Dlaczego tak się dzieje? Wszystko ze względu na fakt, że nie ukończyliśmy jeszcze weryfikacji konta. Bukmacher BetClic daje graczom na to nieco czasu, tak by nie musieli robić tego od razu po założeniu profilu.

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Dopóki nie będziesz chciał wypłacać pieniędzy wygranych u bukmachera, weryfikacja danych nie będzie ci potrzebna. Warto jednak ukończyć ją w miarę szybko, gdyż w ten sposób wykonuje się wszystkie kroki, by stać się 1300% graczem BetClic.

BetClic dowód osobisty – jak wygląda weryfikacja?

Firma BetClic Polska jest legalna, a więc wymaga od gracza wszystkiego, co niezbędne według Polskiego prawa hazardowego. Aby potwierdzić tożsamość, musimy wysłać bukmacherowi zdjęcie dowodu osobistego bądź paszportu.

betclic wysyłanie dokumentów
betclic wysyłanie dokumentów

Krokiem numer dwa przy weryfikacji jest uzupełnienie danych dotyczących posiadanego przez nas konta bankowego. W tym przypadku potrzebna jest nazwa instytucji oraz numer rachunku, gdzie mają być przelewane wygrane.

Czy to już wszystko? Tak, po tym jak poprawnie zweryfikujemy dane, możemy przejść do gry i w dowolnej chwili przejść do wypłaty zyskanych pieniędzy! :)

Betclic – bukmacher z darmowymi meczami online

Bukmacher Betclic pozwala na korzystanie z darmowych meczów online. Dzięki opcji Betclic TV każdy gracz może korzystać ze streamów z najważniejszych wydarzeń sportowych świata i nie tylko.

Aby oglądać mecze w Betclic, potrzebne jest nam darmowe konto na www.Betclic.pl. Zakłada się je dosłownie w kilka chwil, a wszystko to można razem z kodem promocyjnym KOD510, który zapewnia bonus cashback do 510 PLN!

Jak włączyć mecz za darmo w Betclic? ZOBACZ VIDEO:

Betclic bonus na start – 510 PLN do odebrania!

Każdy nowy gracz może w Betclic odebrać bonus na start, który w tym przypadku oznacza do 510 PLN zwrotu w przypadku przegranej w pierwszym kuponie bukmacherskim.

Cashback Betclic to oferta specjalna, w ramach której przyznawany jest zwrot stawki w momencie, gdy nie uda się klientowi bukmachera wygrać pierwszego postawionego kuponu – bez względu na to, o jaką dyscyplinę czy wydarzenie chodzi.

Promocja na start to nawet 510 PLN bonusu powitalnego, ale kwota ta może być mniejsza. Dzięki temu jest to ciekawa oferta również dla tych, którzy nie stawiają u bukmachera dużych pieniędzy.


BEM Operations Limited (Betclic) zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 29 PLN bez depozytu (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + 3000 PLN – www.betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button
W Betclic darmowy zakład bez ryzyka 550 PLN. Kod promocyjny: KOD550