Betclic z bonusem na mecz Legia – Rangers!

Legia Warszawa czy Glasgow Rangers? Każdy, kto ma swój typ na ten mecz, może w Betclic odebrać do 100 PLN jako bonus! Jak dokładnie działa ta promocja?

Betclic z bonusem na mecz Legia - Rangers!
Betclic z bonusem na mecz Legia – Rangers!

Mecz Legii z bonusem!

W ramach oferty specjalnej każdy gracz może otrzymać bonus od wygranych netto, czyli takich, od których odejmowana jest zagrana stawka.

Do promocji trzeba się zapisać. Każdy gracz musi zagrać kupon pojedynczy LIVE lub pre-match na mecz Legia – Rangers. Typy z innych meczów nie są brane pod uwagę.

Stawka minimalna to 20 PLN. Wysokość bonusu zależy od wartości kursu, jaki gracz postawi na promocyjne spotkanie. Im większe liczby, tym pokaźniejsza dawka bonusu!

kod promocyjny betfan
Betfan kod promocyjny: BETONLINE

Betclic powiększa wygrane do 100 PLN!

Oferta jest dostępna do końca 22 sierpnia, a otrzymane dzięki niej środki zasilą odpowiednie konta w ciągu 24 godzin od zakończenia okresu objętego promocją.

Wybrany kurs:Otrzymany BOOST:
Pomiędzy 2.00 a 2.50+ 25%
Pomiędzy 2.51 a 3.50+ 50%
Równy lub wyższy niż 3.51+ 100%

Cały czas nowi gracz mogą wykorzystać przygotowany przez Betclic kod promocyjny. Przypominamy, iż brzmi on „KOD500„, natomiast nowi gracze na start mogą dostać do 500 złotych w formie cashbacku!

Bukmacherzy nie stawiają na Legią, ale warszawianie na pewno będą chcieli sprawić sensację. Gra toczy się w końcu o miejsce w fazie grupowej Ligi Europy. A tutaj chodzi już nie tylko piłkę, ale także bardzo poważne pieniądze!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button