Bond 25. Zakłady specjalne u bukmachera Betfan. Kto zaśpiewa piosenkę?

Im bliżej premiery filmu Bond 25, tym więcej spekulacji na jego temat. Bukmacher Betfan przygotował zakłady specjalne na to, kto wykona oficjalną piosenkę promującą najnowszą produkcję o agencie 007.

Bond 25. Zakłady specjalne u bukmachera Betfan. Kto zaśpiewa piosenkę?
Bond 25. Zakłady specjalne u bukmachera Betfan. Kto zaśpiewa piosenkę?

Bond 25 oficjalna piosenka. Betfan ma zakłady!

Dostępne w Betfan zakłady specjalne to prawdziwa skarbnica różnego rodzaju typów, o jakich niektórzy nawet by nie pomyśleli, natomiast inni – wręcz przeciwnie. Jeżeli ktoś lubi obstawiać coś nietypowego, często ma nosa do spraw niezwiązanych ze sportem, na pewno w tym dziale tej marki odnajdzie się doskonale!

Bond 25 Zakłady Specjalne to oferta, w której obstawić można, między innymi, to, kto wykona główną piosenkę filmu. Eksperci mają swoich faworytów od pewnego czasu i chyba nic dziwnego, że bukmacherzy postanowili to wykorzystać i przygotować coś dla swoich klientów.

Betclic bonus powitalny
Betclic bonus powitalny

🎙 Kto zaśpiewa tytułową piosenkę do filmu Bond 25? 🎙

 • Ed Sheeran 2.50
 • Dua Lipa 5
 • Stormzy 6
 • Adele 15
 • Sam Smith 15
 • Lewis Capaldi 6
 • Rag N Bone Man 18
 • Ellie Goulding 18
 • T. Walker 11
 • L. Gallagher 24
 • Queen 25

Betfan i nietypowe zakłady. Bond to nie wszystko!

Gdyby wierzyć tylko i wyłącznie temu, co mówią nam kursy, nie byłoby najmniejszych wątpliwości, że to charyzmatyczny Ed Sheeran zostanie odtwórcą najważniejszej piosenki filmowej następnej części Bonda.

Czy zawieranie zakładów specjalnych jest skomplikowane? Absolutnie nie, odbywa się dokładnie tak samo, jak granie na zwycięstwo drużyn w piłce nożnej czy innych sportach.

Do grania w Betfan, między innymi na piosenkę do Bond 25, potrzebne jest darmowe konto typerskie. Z tym nie powinno być żadnego problemu, bo na ten moment wystarcza do tego tylko kilka wolnych chwil!

Betfan bonus na start. Kod promocyjny „BETFAN” i do 3000 zł na początek!

Zakłady bukmacherskie Betfan oferują najwyższy bonus powitalny w naszym kraju. Na start można u tego bukmachera odebrać nawet 3100 złotych – tak pokaźnej premii nie ma nigdzie indziej!

Aktualny, aktywny kod promocyjny w Betfan brzmi po prostu BETFAN i zapewnia każdemu graczowi do 100 złotych zakładu bez ryzyka na początku obstawiania!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button