Bonus 50 PLN na Totolotek Puchar Polski. 1/16 finału z premią!

29 października rozpoczyna się rywalizacja piłkarzy w /16 finału Pucharu Polski. Totolotek, jako tytularny sponsor rozgrywek, przygotował dla graczy bonus 50 PLN!

Bonus 50 PLN na Totolotek Puchar Polski. 1/16 finału z premią!
Bonus 50 PLN na Totolotek Puchar Polski. 1/16 finału z premią!

50 PLN na grę w Totolotku przez internet!

Totolotek Puchar Polski to szansa nie tylko na zapisanie się w historii rodzimej piłki, ale również zdobycie uprawnienia do gry w europejskich pucharach. Uczestnicy doskonale zdają sobie sprawę, dlatego emocji w 1/16 finału na pewno brakować nie będzie.

Bukmacher legalny Totolotek przygotował dla swoich klientów wyjątkową promocję. Do zdobycia jest w niej 50% premii do 50 PLN od stawki wniesionej na kuponie z typami na mecze PP.

Betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Nie trzeba zapisywać się do promocji. Zadanie gracza polega na postawieniu zakładu, który będzie zawierał mecze rozgrywek Totolotek Puchar Polski. Po rozliczeniu kuponu bonus automatycznie znajdzie się na koncie odpowiednich osób.

Kasa za obstawianie. Grasz – dostajesz do 50 PLN!

Za obstawianie na jednej platformie można dostać maksymalnie jeden bonus. Dodatkowe środki obrócić wystarczy tylko jeden raz, co nie powinno stanowić większego problemu nawet dla tych, którzy dopiero od niedawna zajmują się typowaniem.

Uwaga! Promocja obowiązuje tylko w dniach 29 – 31 października. Gracz musi zagrać kupon za minimum 50 PLN, by został zakwalifikowany do odebrania bonusu.

Tylko teraz można założyć darmowe konto typerskie w Totolotku i zyskać do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie. Rejestracja nie wiąże się z żadnymi kosztami, a poświęcić jej należy dosłownie kilka chwil.

Nowo zarejestrowani automatycznie zyskują uprawnienia do korzystania z wielu ofert specjalnych przygotowanych dla stałych klientów marki. Premie, doładowania kont, podwyższone kursy na najważniejsze mecze – przykładów można wymieniać bardzo wiele!

Bonus na Totolotek Puchar Polski. 1/16 z premią:
🏆🏆🏆

  • Rejestracja na www.Totolotek.pl
  • Zagranie kuponu za min. 50 PLN z meczami pucharowymi
  • Odebranie 50% stawki w formie premii do 50 PLN po rozliczeniu kuponu!

Mimo że do finału PP jeszcze wiele czasu, warto mieć na uwadze, że już na obecnym etapie mają miejsce prawdziwe hity. 30 października czas kibiców, na przykład, niezwykle dobrze zapowiadające się widowisko Widzew Łódź vs Legia Warszawa!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button