3170 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Milenium

Nowi gracze bukmachera Milenium mogą liczyć na najnowszy pakiet powitały, gdzie na start można otrzymać: bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1500 PLN, freebet bez depozytu o wartości 20 PLN, cashback do 150 PLN oraz akcję Happy Hours.

Aktualny pakiet powitalny u legalnego bukmachera Milenium

Aktualny pakiet powitalny u legalnego bukmachera Milenium

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który nie posiadał konta u legalnego bukmachera Milenium.

Krok pierwszy tej akcji jest to dokonanie rejestracji konta na stronie www.milenium.pl. Wystarczy tam wpisać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko oraz login i hasło.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Milenium?

Bukmacher Milenium dokona aktywacji pakietu powitalnego pod warunkiem, że gracz wpisze kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.

Gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus równowartości pierwszej wpłaty, czyli przy depozycie za kwotę 1000 PLN druga taka sama wartość trafi na konto typera. Tylko, że w formie środków bonusowych. Każdy użytkownik maksymalnie może otrzymać nawet 1500 PLN.

Zakład bez ryzyka w Milenium

Warto jest wiedzieć, że pierwszy kupon u bukmachera Milenium jest objęty zakładem bez ryzyka. Jeśli okaże, że został wygrany to świetnie! Cała kwota trafi na konto gracza. W razie przegranej bukmacher dokona zwrotu stawki. Chcąc skorzystać z tej promocji należy znaczyć opcję „Chcę otrzymać DARMOWY ZAKŁAD” w formularzu rejestracyjnym. Gracz maksymalnie może otrzymać 150 PLN.

Betclic bonus powitalny
Betclic bonus powitalny

Happy Hours u bukmachera Milenium

Gracze, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Milenium mogą liczyć codziennie na promocję Happy Hours, w której to wspomniany operator zwiększa wygrane o 14%. Godziny trwania tej akcji znajdują się na stronie bukmachera Milenium.

Chcąc liczyć na większe wygrane trzeba zagrać kupon, który:

  • minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złotą lub platynową kartą),
  • minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z czerwoną lub srebrną kartą).

Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button