Bonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 30 000 PLN

Już w najbliższy weekend zostanie rozegrana dwudziesta kolejka niemieckiej Bundesligi. Na tą okazją każdy z użytkowników może liczyć na dodatkową premię oprócz wygranej. Pula nagród w promocji „Piłkarski Jackpot” jest okazała, bo wynosi 30 000 PLN.

Piłkarski Jackpot z pulą nagród 30 000 PLN

Piłkarski Jackpot z pulą nagród 30 000 PLN

Warto jest powiedzieć, że warunki oferty „Piłkarski Jakcpot” są bardzo proste, ponieważ wystarczy zawrzeć kupon AKO, aby liczyć na dodatkowe wygrane. A w tych rozgrywkach emocji na pewno nie brakuje. Podczas najbliższych dni dojdzie do takich potyczek, jak m.in. Hertha – Bayern, Hoffenheim – Borussia Dortmund czy też Lipsk – Wolfsburg.

Gracz, który chce włączyć się o dodatkową gotówkę w promocji „Piłkarski Jackpot” koniecznie musi do tej oferty dołączyć na stronie www.Betclic.pl, ale warto jest mieć na uwadze, że wspomniana akcja dostępna jest wyłącznie w dniach od 18 do 21 stycznia do godziny 20:30.

30 000 PLN dla typerów Bundesligi

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy zawrzeć kupon AKO za minimum 10 PLN, na którym to muszą znajdować się wyłącznie mecze z dwudziestej kolejki niemieckiej Bundesligi:

  • Eintracht – Arfminia
  • Moenchengladbach – Union
  • Bayer – Augsburg
  • Furth – Mainz
  • Freiburg – Stuttgart
  • Hoffenheim – Borussia Dortmund
  • Bochum – Koeln
  • Lipsk – Wolfsburg
  • Hertha – Bayern
darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Betclic wymaga od typerów, aby na każde z tych spotkań oddali typy wyłącznie w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), które dodatkowo muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypowali powyższe mecze to poza wygraną gotówką będą mogli liczyć na dodatkową gotówkę. A mianowicie podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 30 000 PLN.

Kod promocyjny w Betclic 2022:

Legalny bukmacher Betclic Polska online na start oferuje graczom pierwszy bezpieczny kupon. Cashback będzie aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli kupon okaże się przegrany to typer nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot stawki do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button