Sporty wirtualne. Bonusy za aktywność od STS

Bukmacher STS przez najbliższe dni nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy sportów wirtualnych. Wystarczy obstawiać tą kategorię, aby liczyć na ewentualne darmowe środki i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone!

Jak odebrać darmowe 30 PLN od STS?

Jak odebrać darmowe 30 PLN od STS?

Jednym z dużym atutów sportów wirtualnych na pewno jest fakt, że można jest obstawiać codziennie i w dosyć szybkim czasie typer jest wstanie wygrać sporą ilość gotówki.

Dodatkowo na darmowe środki można liczyć w promocji „Ekstra 30 PLN. Zgarnij dodatkową kasę”, która jest aktywna wyłącznie w dniach od 7 do 10 lutego do godziny 23:59.

Lecz typer, który chce z niej skorzystać musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i należy to zrobić jeszcze przed zagraniem pierwszego kuponu.

Darmowa gotówka za typowanie meczy:

Bukmacher STS w promocji „Ekstra 30 PLN. Zgarnij dodatkową kasę” dopuszcza wyłącznie kupony wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których to muszą znajdować się co najmniej dwa mecze ze sportów wirtualnych o kursie nie mniejszym niż 1.85.

betclic kod promocyjny na bonus 550 pln
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

Gracz, który zagra kupony o wartości minimum 200 PLN spełniające powyższe warunki promocji otrzyma premię o w postaci 30 PLN i to bez najmniejszego znaczenia, jak te zakłady zostaną rozliczone.

Kod promocyjny w STS 2022:

Legalny bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • bonus za rejestrację o wartości 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Rejestracja w STS trwa ledwie minutę i można ją także przeprowadzić w aplikacji mobilnej. Dodać należy jeden fakt, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button