Czy BetFan wymaga wpisania kodu promocyjnego na bonus?

Najnowszy pakiet powitalny swoim graczom oferuje bukmacher BetFan. Już na start gracze mogą liczyć na bonus do 3000 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka. To wszystko po wpisaniu kodu promocyjnego BETFAN podczas rejestracji konta.

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera BetFan

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetFan.

Warunki tej promocji są bardzo proste i nie ma tam żadnych „haczyków„. Na początek trzeba dokonać rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera www.betfan.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak m.in. imię czy nazwisko.

Chcąc aktywować bonus wystarczy wpisać kod promocyjny BETFAN podczas rejestracji konta.

BetFan kod promocyjny na start

Pozostaje już tylko dokonać wpłaty. Jednak warto jest wiedzieć, że bukmacher BetFan zwiększa łącznie trzy pierwsze depozytu przyznając bonus równowartości wpłaty. Za każdy depozyt można otrzymać 1000 PLN. To wszystko sprawia, że na konto gracza maksymalnie może wpłynąć nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych.

Cashback na start u bukmachera BetFan:

Dodatkowo nowi gracze mogą liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy zagrać kupon AKO, którego kurs łączny będzie wynosił co najmniej 2.20, a stawka minimum 20 PLN. To sprawi, że kupon będzie zagrany bez ryzyka.

Jeśli okaże się, że faworyci Cię zawiedli to w zamian bukmacher BetFan dokona zwrotu stawki za jaką ten kupon został zagrany. Maksymalnie na konto typera może trafić nawet 100 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button