Darmowe 100 PLN na obstawianie KSW 42

Konfrontacja Sztuk Walki 42 już 3 marca w Atlas Arenie. Jeżeli masz już swoich faworytów, przyjrzyj się bliżej ofercie specjalnej Zakładów Bukmacherskich LvBET. Do zdobycia jest darmowe 100 PLN na obstawianie! 

Darmowe 100 PLN na obstawianie KSW 42

Typowanie KSW 42

Legalne firmy bukmacherskie od dłuższego czasu posiadają w swojej ofercie zakłady na walki w Konfrontacji Sztuk Walki numer 42. Promocje przewidują nie tylko najlepsze bonusy bukmacherskie, ale również specjalne kody na zdobycie darmowych środków. Na szczęście, w LvBET wpisywanie haseł nie jest wymagane, a bonus może otrzymać każda osoba, która jest zarejestrowana na www.LvBET.pl i spełni wszystkie warunki wymienione w regulaminie promocji.

Bukmacher LvBET przygotował doładowanie wygranych w wysokości 50% dla każdego, kto postawi kupon KOMBI na KSW 42 z typem na walkę Łukasza Jurkowskiego z Martinem Zawadą. Jeżeli popularny „Juras” zwycięży, każdy uczestnik otrzyma maksymalnie 100 PLN w formie dodatku do konta bukmacherskiego!

W ofercie można otrzymać maksymalnie jeden bonus. Jeżeli nie wiesz jeszcze, na kogo warto stawiać, zobacz typy na KSW 42! Opinie ekspertów i najświeższe wiadomości ze świata MMA to zdecydowanie najlepsze, co może przytrafić się każdej osobie, która chciałaby postawić pieniądze na walki podczas łódzkiego KSW.

Gdzie obstawiać walki MMA? 

Sprawdź aktualną ofertę bukmachera www.LvBET.pl oraz innych firm legalnych w Polsce i zdecyduj, gdzie kursy są dla ciebie najkorzystniejsze! Pamiętaj, by grać tylko w portalach, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów. W przypadku LvBET jest to zezwolenie numer PS4.6831.9.2016.EQK.

Co można obstawiać:

  • Zwycięzcę walki
  • Kto wygra przed czasem
  • Czy walka skończy się decyzją sędziów
  • Czy zawodnik nabawi się kontuzji
  • Zawodnik nie wyjdzie do pojedynku
  • Jaki utwór muzyczny będzie towarzyszył fighterowi przed występem.

Wszystkie bonusy z tej promocji zostaną przyznane 5 marca!

Sprawdź aktualną ofertę na walki MMA i KSW 42 na www.LvBET.pl!

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button