Łukasz Jurkowski typuje walki KSW 42. Kto faworytem?

3 marca Łukasz „Juras” Jurkowski zmierzy się na gali KSW 42 z Martinem Zawadą. Jeden z gwiazdorów Konfrontacji Sztuk Walki podzielił się swoimi typami bukmacherskimi na łamach wideo blogu legalnego bukmachera LvBET!

Łukasz Jurkowski typuje walki KSW 42. Kto faworytem?

KSW 42 kursy

Kursy na KSW 42 ciągle ulegają zmianom, ale mimo wszystko dotychczasowi faworyci nadal stawiani są w roli pretendentów do zwycięstw. Kto zwycięstwo ma w kieszeni? Patrząc na ofertę bukmacherów, wydaje się, że największe szanse na sukces ma Michał Materla (kurs ok. 1.40), Filip Wolański (1.45) oraz Mateusz Gamrot (1.25).

Jeżeli chodzi o najbardziej wyrównanie starcia na KSW 42, na pewno nie będziemy narzekać na brak emocji podczas pojedynków Łukasza Jurkowskiego z Zawadą, Krystiana Kaszubowskiego z Christopherem Henze oraz Mameda Khalidova z Tomaszem Narkunem. Ta ostatnia wspomniana walka będzie main eventem wieczoru, którego początek zaplanowano na ok. godziny 23.30.

Zobacz aktualną ofertę na walki MMA i KSW 42 na www.LvBET.pl!

Na kogo stawiać na KSW 42?

Jeden z bohaterów najbliższej Konfrontacji Sztuk Walki podał swoje typy. Kto według „Jurasa” jest faworytem i dlaczego?Obejrzyjcie najnowszy materiał wideo przygotowany przez pracowników Zakładów Bukmacherskich LvBET i dowiedzcie się na kogo warto stawiać według uznanego, znanego fightera.

„Juras” jest ambasadorem marki LvBET w Polsce. Jeżeli chcecie postawić na jego zwycięstwo podczas KSW 42, możecie skorzystać z bonusu 100 PLN, który można otrzymać w przypadku zwycięstwa Jurkowskiego nad Zawadą. Warto wspomnieć, że obaj panowie spotkali się już kilka lat temu i wówczas to Martin był górą. Czy Jurkowskiemu uda się zrewanżować za tamtą porażkę? Przekonamy się o tym 3 marca.

kursy na KSW 42
kursy na KSW 42

Najlepsze typy na KSW 42 nadal są dostępne i można polować na jak najwyższe kursy!

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button