EuroVolley: Bonusy dla graczy za obstawienie meczy od STS

Legalny bukmacher STS online nagradza wszystkich aktywnych graczy za typowanie spotkań z Mistrzostw Europy 2021 w siatkówce. Na konto każdego typera może trafić nawet 100 PLN.

Darmowe 100 PLN na EuroVolley od bukmachera STS

Darmowe 100 PLN na EuroVolley od bukmachera STS

Śmiało można powiedzieć, że oferta bukmachera STS na EuroVolley jest niezwykle bogata. W dodatku liczymy niewątpliwie na występ Biało – Czerwonych, którzy mają spore szanse na zwycięstwo w tej imprezie.

Natomiast legalny bukmacher STS online oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Obstawiaj siatkarskie EURO i otrzymaj 100 PLN bonusu”, a jest ona aktywna wyłącznie do 9 września do godziny 23:59. Użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

EuroVolley 2021: Bonusy dla graczy

Zadaniem typerów w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zawarcie kuponu pojedynczego lub wielozdarzerniowego, które muszą spełniać następujące warunki promocji:

  • minimum jedno zdarzenie dotyczące Mistrzostw Europy 2021 w piłce nożnej o kursie nie mniejszym niż 1.50
  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.80
betclic kod promocyjny na bonus 550 pln
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus cashback 550 PLN

Za każdy zagrany kupon spełniający powyższe warunki promocji i jeśli zostanie rozliczony, jako wygrany to użytkownik otrzyma bonus w wysokości 20% stawki. Łącznie na konto z graczy może trafić nawet 100 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premię równowartości dokonanego depozytu, aż do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne wszystkim graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button