Czego powinieneś się wystrzegać obstawiając zakłady sportowe

Zakłady sportowe, jak i każdy inny rodzaj hazardu, w tym lista legalnych bukmacherów w Polsce, stają się w 2021 roku bardzo popularnym zajęciem. Wynika to z sytuacji na świecie, pandemii i innych czynników. Aby jednak nie stracić wszystkich pieniędzy podczas obstawiania zakładów sportowych, należy wiedzieć o błędach, których nie należy popełniać. Dzięki temu przy odpowiednim podejściu nie tylko uratujesz swój bank, ale nawet go powiększysz. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym błędom podczas obstawiania zakładów sportowych.

Staranie się o wygraną

Ważne jest, aby zrozumieć, że nawet jeśli dana osoba jest bardzo dobra w danym sporcie, nie będzie w stanie zawsze i stale wygrywać. Na tym właśnie polega cały sens sportu, a mianowicie na jego nieprzewidywalności. Nigdy nie można być pewnym wyniku. Nawet najsilniejsze drużyny czasami grają źle i przegrywają z tymi, którym nie wiedzie się najlepiej. Więc jeśli zdarzy się przegrana, musisz powstrzymać się od chęci natychmiastowego odegrania się.

Wielu początkujących graczy po jednej lub kilku porażkach zaczyna pochopnie obstawiać pierwsze napotkane wydarzenia. Rezultat jest zawsze taki sam. Gracz traci wszystkie swoje pieniądze. Nie ma potrzeby, aby dokonać pochopnych zakładów. Każdy zakład musi być obliczony i przeanalizowany. Tylko w ten sposób można osiągnąć wynik na dużą odległość.

Przewidywania na podstawie wskazówek stromych „ekspertów”

Nawet początkujący robią bardzo udane zakłady i wygrywają. Dzieje się tak dlatego, że początkujący nie wchodzą w te sporty, w których nie rozumieją. Ale doświadczeni hazardziści wiedzą, że często istnieje pokusa, aby poprosić o pomoc cappera. Są to gracze, którzy od dawna zajmują się zakładami sportowymi i doradzają obstawianie określonych wyników.

Należy zrozumieć, że nie ma ludzi, którzy mogą niezawodnie przewidzieć przebieg gry w danym meczu. Dlatego nie należy zwracać uwagi na przewidywania takich towarzyszy. Ponadto, najczęściej kryje się za tym banalne oszustwo. Należy również unikać reklam i ofert dotyczących ustawiania meczów. W sporcie zdarza się to bardzo rzadko, a jeśli już, to w tajemnicy. Jeśli mówimy o płatnych prognozach, istnieje kilka prostych czynników, które należy wziąć pod uwagę:

Cena płatnych prognoz, które mogą się sprawdzić, jest bardzo wysoka. Bardzo trudno jest pozbyć się takich wydatków.
Darmowe prognozy nie sprawdzają się zbyt często. Dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie tylko nie zarobisz pieniędzy, ale nawet popadniesz w deficyt.
Mecze kontraktowe zdarzają się niezwykle rzadko. I w popularnych i elitarnych mistrzostwach rzadko się zdarza.

Specjaliści zdecydowanie zalecają, aby najpierw określić cel zakładów sportowych. Jeśli celem jest zarobienie dużych pieniędzy, trzeba będzie poświęcić dużo wysiłku i czasu. Jeśli jest to tylko hobby i pasja, wtedy wszystko jest o wiele łatwiejsze.

Nieuważne wybieranie bukmachera

Kluczem do zakładów bukmacherskich jest wybór firmy, której można powierzyć swoje ciężko zarobione pieniądze. Dotyczy to każdego zakładu bukmacherskiego, niezależnie od tego, czy obstawiasz zakłady sportowe, czy grasz w bonusy od depozytu, musisz zwracać uwagę na to, z jaką firmą masz do czynienia. Istnieją tysiące miejsc online, gdzie można obstawiać zakłady sportowe i grać w kasynie. Niektóre z nich oferują najwyższy poziom zaufania i bezpieczeństwa, działają legalnie i posiadają wszystkie licencje, a niektóre wręcz przeciwnie.

Początkujący gracze, ze względu na brak doświadczenia, powinni preferować najbardziej popularne firmy, które oferują pełną przejrzystość i bezpieczeństwo. Ryzyko utraty pieniędzy z firmą, która istnieje na rynku od dłuższego czasu i ma dziesiątki tysięcy graczy jest minimalne. Takie firmy nie oferują największych bonusów na start, ponieważ niektóre nowe firmy prowadzą agresywną politykę reklamową i kuszą graczy ofertami bonusów do 200% lub 300%. W przypadku tych ostatnich, należy dokładnie sprawdzić ich licencje i opinie użytkowników online. Jeśli jest zbyt wiele negatywnych recenzji, nie powinieneś ufać takiej firmie.

Próba obstawiania „po golu

Jest to zazwyczaj hobby początkujących w świecie zakładów sportowych. Często zdarza się, że informacje na stronie bukmachera nie są natychmiast aktualizowane. Gracz widzi, że padł gol, ale informacja nie uległa zmianie i próbuje postawić zakład. A raczej dokonuje go. Ale należy zrozumieć, że bukmacher na pewno to zauważy. W takim przypadku zakład jest albo przeliczany po kursie 1, czyli kwota zakładów online na piłkę nożną wróci, albo konto gracza może zostać zablokowane za nieuczciwą grę.

Użycie „widełek”

Informacje na temat tego podejścia można łatwo znaleźć w Internecie. Jest wiele artykułów na odpowiednich forach i stronach. Warto powiedzieć jedno. Jest to niezwykle trudne, zajmuje dużo czasu i trzeba mieć sporą sumę pieniędzy. Jeśli jednak bukmacher się o tym dowie, to konto zostanie zablokowane razem z nim.

Trzeba grać za własne pieniądze

Niektórzy gracze, wpadając w szał, próbują zaciągać kredyty, pożyczać pieniądze od krewnych i w końcu je tracą. Tak kategorycznie nie należy postępować. Należy przeznaczyć dokładnie taką sumę pieniędzy, której w końcu nie żal stracić.

Podsumowanie

Podsumowując, na początkującego obstawiającego czyha wiele pułapek. Człowiek najlepiej uczy się na błędach, a ogromne straty są zazwyczaj pamiętane jako lekcja na przyszłość. Dlatego ważne jest, aby pamiętać o głowie i trzymać się wskazówek dotyczących zakładów sportowych, które uchronią Cię przed utratą pieniędzy. Pamiętaj, że tylko Ty możesz zadbać o swoje bezpieczeństwo najlepiej!

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button