Forbet VIP Club. Jak dołączyć i odebrać bonus?

Zakłady Bukmacherskie Forbet posiadają w swojej ofercie tak zwany VIP Club, czyli wirtualne miejsce dla najbardziej wymagających graczy. Dowiedzcie się, w jaki sposób dołączyć do grona osób, które są traktowane przez bukmachera najlepiej, jak to tylko możliwe!

Forbet VIP Club. Jak dołączyć i odebrać bonus?
Forbet VIP Club. Jak dołączyć i odebrać bonus?

Bardzo wiele osób szuka w internecie informacji na temat Forbet kod promocyjny VIP czy wyjątkowych premii, które można otrzymać tylko i wyłącznie w określonym miejscu i tak dalej. Jeżeli się nad tym głębiej zastanowimy, trudno się dziwić takim zachowaniom. W końcu każdy z nas lubi być traktowany jak ktoś wyjątkowy.

Forbet konto VIP 

Zarejestrowanie się u bukmachera Forbet nie powinno nikomu sprawić żadnego problemu. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny (można wpisać kod „BETONLINE” na dodatkowy bonus) i po kilku minutach cieszyć się z dostępu do pełnej oferty kursowej. To jeszcze jednak nie czyni nas tytułowym VIP-em. Przejdźmy zatem do omówienia warunków, jakie należy spełnić, by dla bukmachera stać się ważnym klientem.

Mimo że bukmacher zapewnia, iż każdego traktuje tak samo i zawsze w odpowiedni sposób, nie ma co ukrywać, że będąc członkiem Club VIP Forbet, otrzymujemy znacznie więcej przywilejów, niż osoba posiadająca standardowe konto.

Club VIP Forbet. Jak dołączyć?

Jeżeli mamy już konto w Forbet, naszym kolejnym celem jest jak największa aktywność, czyli obstawianie, obrót środków, korzystanie z bonusów i tak dalej, i tak dalej. Każdy nasz ruch jest zapisywany, tak więc bardzo łatwo sprawdzić, czy rzeczywiście jesteśmy osobami grającymi ponadprzeciętnie, czy wręcz przeciwnie.

Bukmacher Forbet podaje tylko ogólne informacje na temat tego, co trzeba zrobić, by zostać klientem VIP. Podamy wam jednak kilka punktów nieoficjalnych. Jeżeli będziecie się ich trzymać, po pewnym czasie na pewno status „złotego klienta” będzie na wyciągnięcie waszych rąk.

Jak zostać VIP-em w Forbet?

  1. Możliwe jak najwięcej wpłacaj na konto bukmacherskie – liczy się nie tylko kwota depozytu, ale także regularność, z jaką nowe pieniądze pojawiają się na profilu. Aby zostać graczem VIP, nie wystarczy dokonać jednego przelewu w miesiącu!
  2. Bądź aktywny na stronie internetowej – punkt, który nie jest jakimś „pewniakiem”, ale lepiej go spełnić, niż nie. Bukmacher lepiej traktuje tych, co dłużej przeglądają oferty, korzystają z większej ilości typów kuponów, nowości i funkcji. Jeżeli nasze stawki nie są jakieś ponadprzeciętne, w tej materii możemy nadrobić stratę do nieco zamożniejszych typerów.
  3. Obrót, obrót i jeszcze raz obrót! – im więcej środków obracasz, tym lepiej. Punkt na tyle prosty do zrozumienia że
  4. Wygrane – to czy wygrywasz, czy nie też ma ogromne znaczenie! Istotne jest także to, jakie pieniądze udaje ci się zarabiać u bukmachera. Jeżeli jesteś ostrym typerem z krwi i kości – nie będziesz miał problemów, by spełnić warunki tego punktu!

forbet kod bonusowy vip

Bukmacher Forbet. Kod bonusowy VIP

Żaden kod bonusowy VIP nie jest wymagany do tego, by zostać VIP-em w Forbet. Wystarczy zwrócić uwagę na elementy wymienione w punktach powyżej. Być może pracownik bukmachera sam się z wami skontaktuje, a być może wy będziecie musieli to zrobić.

A co jeżeli ma się konto VIP u innego bukmachera? To wyjątkowo ułatwia sprawę. Jeżeli przedstawicie dowód na posiadanie statusu VIP gdzie indziej, być może i Forbet wam go przyzna „od ręki”. Trzeba liczyć się jednak z tym, że raczej nie jest to opcja, z której mogą skorzystać osoby dopiero co zarejestrowane, a takie, które wykazały się już jakąkolwiek aktywnością.

Co daje bycie VIP-em?

Piszemy bardzo wiele na temat konta VIP, statusu „lepszego” gracza i tak dalej, ale co właściwie oznacza? Czy chodzi tu tylko o tytuł, czy może o coś więcej? Oto największe z zalet przynależności do Club VIP w Forbet:

  • Szybka autoryzacja zagrań
  • Bonus powitalny tylko dla członków klubu
  • Specjalne promocje dla VIP-ów
  • Zaproszenia na imprezy sportowe
  • Osobisty opiekun klienta
  • Wyższa tolerancja wysokich zagrań (mniejsze prawdopodobieństwo nałożenia limitu na konto!)

konto vip forbet


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button