Obstawianie KSW 56. Gotowe kupony z pewniakami!

Interesują cię pewniaki na KSW 56? Obstawianie gali możliwe jest legalnie, a na naszej stronie dostępne są gotowe kupony z typami. Można wygrać ponad 100, 500, a nawet 1000 złotych!

Obstawianie KSW 56. Gotowe kupony z pewniakami!
Obstawianie KSW 56. Gotowe kupony z pewniakami!

KSW 56 typy bukmacherskie. Kto faworytem dla graczy?

Gala KSW 56 online już 14 listopada 2020 roku. Typy bukmacherskie na to wydarzenie zaczynają pomału obiegać internet, a na forach typerskich jest ich coraz więcej z każdym dniem. Kto jest faworytem, a komu nie wróży się sukcesu?

Najmniejszy kurs znajdziemy na Tomasza Narkuna i Andrzeja Grzebka. Obaj panowie wydają się mieć niemal pewne zwycięstwo. „Żyrafa” znów broni pasa mistrzowskiego, ale i tym razem nie wydaje się, by coś stanęło na przeszkodzie, by osiągnął cel i zabrał trofeum z powrotem do domu.

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

W walce wieczoru Materla – Soldić większe szanse na triumf daje się zawodnikowi z Bałkanów. Jego wygraną wyceniono na zaledwie 1.35, co jest niewielką wartością, którą można porównać z graniem na Real Madryt w starciu z ostatnią drużyną w tabeli ligowej.

KSW 56 kupony bukmacherskie. Co obstawić, by wygrać?

Przygotowane przez naszą redakcję kupony bukmacherskie na KSW 56 to propozycje dosłownie dla wszystkich. Mamy tutaj zakłady, które pozwalają zarobić ponad 100, 500, a nawet znacznie więcej niż 1000 złotych.

Tworząc KSW 56 pewniaki chcieliśmy dać każdemu coś konkretnego. Nasz wybór padł zarówno na typy mniej ryzykowne, jak i takie, które wydają się być igraniem z losem.

Gotowe typy na KSW 56. Propozycje typerskie dla graczy

Kupon 1. Coś dla fanów grania na faworytów i tych, którzy nie lubią ryzykować. Soldić wydaje się być pewniakiem do zwycięstwa. Oprócz niego dodajemy niepokonaną Karolinę Owczarz walczącą z debiutantką oraz Tomasza Narkuna. Na dokładkę – Sebastian Rajewski, który nie powinien mieć problemu z pokonaniem Michała Sobiecha. Chociaż nie gramy tu na niespodzianki, jesteśmy w stanie zarobić prawie 400 złotych!

KSW 56 typy na kuponie
KSW 56 typy na kuponie

Kupon 2. Michał Materla już wielokrotnie udowodnił, że jest fighterem z krwi i kości. Ostatnio mało kto stawiał na Mameda ze Scottem Askhamem – może tak samo będzie teraz z „Cipao”? Stawka 100 złotych, a do wyjęcia prawie 640 zł, co wy na to?

KSW 56 obstawianie - kupon nr 2
KSW 56 obstawianie – kupon nr 2

Kupon 3. Materla radzi sobie z Soldiciem, a Narkun przegrywa z niepokonanym do tej pory Ivanem Erslanem. Taki scenariusz wcale nie jest wykluczony. Jeżeli dołożymy do tego triumf Owczarz, zarobimy grubo ponad 2000 złotych! To, oczywiście, coś dla większych ryzykantów ;)

Zakłady na KSW 56 - typy
Zakłady na KSW 56 – typy

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button