Fortuna ma dla graczy bonusy na mecz Polaków!

Piłkarska reprezentacja Polski zagra w piątek ze Słowenią w eliminacjach Euro 2020. Fortuna ma dla graczy bonusy na to spotkanie!

Fortuna ma dla graczy bonusy na mecz Polaków!
Fortuna ma dla graczy bonusy na mecz Polaków!

Fortuna bonus dla graczy

W ramach piątkowej akcji promocyjnej do zdobycia jest coś więcej, niż standardowe bonusy. Warto wspomnieć, między innymi, o możliwości obstawiania bez podatku meczów w godzinach 17.00 – 18.00.

Wszystkie dodatkowe wygrane są przyznawane na konta odpowiednich osób w automatyczny sposób. Graczowi pozostaje jedynie zagrać kupon kwalifikacyjny.

kod promocyjny Betclic "Kod500"
kod promocyjny Betclic „Kod500”

Legalny bukmacher Fortuna ma dla każdego 20 PLN premii ekstra od wygranych. Dotyczy to kuponów AKO postawionych za minimum 20 PLN, w których znajdzie się przynajmniej jeden typ z meczu Słowenii z reprezentacją Polski.

Obstawianie bez podatku i ekstra wygrane!

Dla fanów obstawiania LIVE marka Fortuna przygotowała premię 10% w formie ekstra wygranych. Promocja ta dostępna jest między godziną 21.00 a 21.30 i dotyczy wszystkich kuponów na żywo!

Nie jest tutaj potrzebny Fortuna kod promocyjny. Gracz może otrzymać dowolną liczbę premii poza 20 PLN, które do zgarnięcia jest tylko jeden raz na jedno konto.

Opisywane przez nas oferty specjalne dotyczą tylko i wyłącznie zakładów, które rozstrzygnięte zostaną do dnia 6 września do godziny 23.59.

Chcesz być na bieżąco z promocjami? Na łamach naszej strony piszemy o wszystkich ważnych bonusach, których nie chce przegapić żadnej typer!

Przypominamy, że cały czas dostępny jest na stronie bukmachera Fortuna bonus powitalny, w którym do zgarnięcia jest ponad 1000 złotych na dobry początek obstawiania!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button