KSW 50 online za darmo u bukmachera? Sprawdzamy szczegóły!

KSW 50 online już w dniu 14 września. Czy galę na Wembley w Londynie będzie można obejrzeć za darmo u jakiegoś bukmachera? Sprawdzamy istotne szczegóły na ten temat!

KSW 50 online za darmo u bukmachera? Sprawdzamy szczegóły!
KSW 50 online za darmo u bukmachera? Sprawdzamy szczegóły!

KSW 50 online za darmo

Darmowe mecze na telefonie czy u bukmacherów online są już niemal standardem. Tę opcję pokochali typerzy w całym kraju i trudno się dziwić, że w przypadku transmisji KSW 50 również szuka się detali na ten temat.

W polskim internecie można legalnie oglądać mecze czy inne wydarzenia sportowe, między innymi, u bukmachera STS czy Betclic. Ten pierwszy jest oficjalnym bukiem gali KSW 50 na Wembley.

kod promocyjny Betclic "Kod500"
kod promocyjny Betclic „Kod500”

Wiele osób uważa, że partnerstwo KSW z STS oznacza, iż gala KSW 50 za darmo będzie dostępna na stronie STS. Czy rzeczywiście tak jest? Już teraz można poznać szczegóły, chociaż do gali pozostało jeszcze nieco czasu.

Transmisja KSW w internecie. Gdzie oglądać?

Platforma STS TV daje możliwość korzystania z darmowych transmisji, między innymi, piłkarskich lig z całej Europy oraz wszystkich ważnych turniejów tenisowych. Niestety, sporty walki są prawdziwą rzadkością w tym miejscu.

KSW 50 przez internet na pewno nie będzie dostępne w STS. To już potwierdzona informacja. Aby obejrzeć tę galę, trzeba KLIKNĄĆ TUTAJ i uruchomić stream.

Gala KSW 50 jest dostępna w systemie PPV. Oznacza to, że za dostęp do transmisji trzeba zapłacić. Ile kosztuje wirtualny bilet? Jest to 40 złotych – daje dostęp do materiałów z gali przez 72 godziny.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button