Gwarantowane 500 PLN za obstawienie meczy w Fuksiarz

Legalny bukmacher Fuksiarz PL zmniejsz przegrane wszystkim swoim graczom za obstawienie meczy i to bez żadnych limitów. Każdy z typerów może liczyć nawet na 500 PLN.

Nawet 500 PLN za przegrane kupony w Fuksiarz!

Nawet 500 PLN za przegrane kupony w Fuksiarz!

W akcji „Cashback bez limitu” dopuszczone są dowolne zdarzenia, jakie bukmacher Fuksiarz posiada w swojej ofercie. A niewątpliwie jest na pewno co typować, ponieważ mecze rozgrywane są praktycznie w każdej dyscyplinie.

Należy jednak mieć na uwadze, że oferta „Cashback bez limitu” jest aktywna wyłącznie u bukmachera www.Fuksiarz.pl i aktywna jest, aż do odwołania. Jednak chcąc liczyć na ten rodzaj bonusu należy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Cashback za obstawienie meczy

W ramach wspomnianej akcji promocyjnej w zakładach Fuksiarz dopuszczane są wyłączni kupony wielozdarzeniowe, na których musi znajdować się co najmniej dwa zdarzenia o kursie nie mniejszym nie mniejszym 2.00.

Wówczas po wybraniu kuponu na dole pojawi się opcja „wartość zwrotu z tytułu Cashback”, która będzie oznaczała, jaką kwotę możę otryzmać użytkownik.

Warto jest mieć na uwadze, że wysokość przyznanego bonusu będzie uzależniona jedynie od ilości zdarzeń na kuponie:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki

Zaznaczyć jest warto, iż każdy z użytkowników może liczyć maksymalnie na zwrot w wysokości 500 PLN za KAŻDY przegrany kupon. I co istotne nie ma ograniczeń co do ilości kuponów.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button