Bonusy dla typerów piłki nożnej w Fortunie. Pula nagród 20 000 PLN

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim swoim aktywnym graczom oferuje bukmacher eFortuna online, czyli „Ekspert +”. W tej akcji użytkownik może liczyć nawet na 20 000 PLN za obstawienie meczy.

20 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Fortuny

20 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Fortuny

Nadmienić jest trzeba, że przed nami bardzo ciekawe rywalizacje ligowe, w których to emocji nie powinno brakować w żadnym wypadku, ponieważ dojdzie do kilku niezwykle emocjonujących potyczek, jak m.in. Lazio – Napoli, Sevilla – Betis, Lyon – Lille, czy też Chelsea – Liverpool.

Lecz gracz, który chce liczyć na darmowe środki w promocji „Ekspert +” musi mieć na uwadze, że ta akcja aktywna jest wyłącznie do 26 lutego do godziny 14:00 i dostępne u legalnego bukmachera www.eFortuna.pl.

Bonus do 20 000 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w promocji „Eksper +” jest zagranie kuponu AKO, na którym to muszą znajdować się WYŁĄCZNIE następujące mecze:

  • Chelsea – Liverpool
  • Cr. Palace – Burnley
  • Troyes – Marsylia
  • Lyon – Lille
  • Mallorca – Valencia
  • Sevilla – Betis
  • M gladbach – Wolfsburg
  • Union – Mainz
  • Sassuolo – Fiorentina
  • Lazio – Napoli
500 PLN na start dostępne na www.Fuksiarz.pl. Kod promocyjny –> BETONLINE

Na każde z powyższych potyczek gracz musi oddać typy w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis), a pochodzić one muszą z oferty przedmeczowej.

Typerzy, którzy poprawnie wytypowali powyższe warunki promocji oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na kolejne środki. A dokładnie mówiąc podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 20 000 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie?

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferuje każdemu użytkownikowi specjalną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na extra kasę.

Już za samo założenie konta typer otrzyma 20 PLN i to bez depozytu. Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty ubezpieczeniem do 600 PLN. A warto wiedzieć, że to nie wszystko. Bowiem po dokonaniu drugiej wpłaty gracz otrzyma jej równowartość do 2100 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. I trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button