Ile razy trzeba obrócić bonus w STS?

Kiedy otrzymamy bonus w STS, nie możemy go wypłacić z konta, dopóki nie dokonamy odpowiedniego obrotu. Ile razy trzeba postawić zyskaną kwotę, by stała się naszą własnością? To coś, o czym po prostu trzeba wiedzieć!

Ile razy trzeba obrócić bonus w STS?
Ile razy trzeba obrócić bonus w STS?

STS bonus powitalny. O co chodzi?

Bonus powitalny w STS to pakiet premii, dzięki którym możemy obstawiać mecze czy po prostu stawiać kupony w innych produktach bukmachera. Jak wskazuje na to sama nazwa, jest to nagroda dostępna dla osób dopiero co zarejestrowanych na stronie www.STS.pl i trzeba przyznać, że cieszy się ponadprzeciętną popularnością.

W STS odebrać można nie tylko standardowe bonusy za wpłaty, ale również tak zwany bonus bez depozytu. Jest to prezent otrzymywany za samo założenie konta i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE„. Można powiedzieć, iż jest to bonus bukmacherski za darmo i chyba nikogo nie powinno dziwić to, że sporo osób szuka informacji o szczegółach na ten temat.

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Czym jest obrót u bukmachera?

Jeżeli nie jesteśmy bukmacherką zainteresowani od dzisiaj, prawdopodobnie słyszeliśmy już o tak zwanym obrocie. Definicja nie jest niczym trudnym do wyjaśnienia: chodzi o obstawianie (obracanie) otrzymanej kwoty pieniędzy, by stała się naszą własnością, czyli abyśmy mogli robić z nią, co tylko chcemy.

Nikogo nie powinno dziwić to, że bukmacher daje graczom środki, które nie są gotówką w normalnym tego słowa znaczeniu. Gdyby było inaczej, wiele osób otrzymywałoby pieniądze na obstawianie, ale przeznaczałoby je na coś zupełnie innego. Jak wiadomo, STS i podobne firmy nie są instytucjami charytatywnymi i z czegoś żyć muszą, a w takim wypadku dawanie pieniędzy za darmo nie miałoby sensu.

Każdy ma swój sposób na skuteczne obracanie bonusu STS oraz u innych bukmacherów. Warto jednak mieć wiedzę na temat tego, ile razy tak naprawdę trzeba postawić kasę, by była nasza i czy mamy na to ograniczony czas. Dla początkujących wcale nie jest to oczywiste, a sprawa jest przecież bardzo istotna!

Bonus i obstawianie w STS
Bonus i obstawianie w STS

Ile razy trzeba obrócić bonus w STS online?

Każda promocja bukmacherska to nieco inne warunki, dlatego też trudno mówić o uniwersalnej odpowiedzi na pytanie, ile razy trzeba obrócić bonus STS. Nie da się w ten sposób rozwiązać sprawy, ponieważ różne promocje wymagają od gracza różnych działań. Jak pewnie się domyślacie – im więcej bukmacher nam daje, tym trudniej nam to otrzymać dla siebie.

Jeżeli zastanawialiście się kiedyś, dlaczego niektóre promocje nie cieszą się dużym zainteresowaniem, mimo iż oferują trzy razy więcej od konkurencyjnych ofert, prawdopodobnie właśnie poznaliście odpowiedź. Nie bez powodu strona www.STS.pl jest popularna, a inne plasują się gdzieś na szarym końcu klasyfikacji popularności.

Aby sprawdzić obrót w danej promocji, najłatwiej jest zajrzeć do jej regulaminu. Nie chodzi o czytanie kilkunastu czy kilkudziesięciu punktów, a jedynie odszukanie tego jednego konkretnego. Bardzo często informacje o obrocie znajdują się nie tylko w oficjalnych dokumentacjach promocji, co na stronach promocyjnych. W ten sposób łatwo ocenić, czy dana oferta jest dla nas godna uwagi, czy niekoniecznie.

Tutaj znajdziemy dane o koncie STS
Tutaj znajdziemy dane o koncie STS

Jak rozumieć warunki obrotu? Oto wszystko, co trzeba wiedzieć!

Możemy wiedzieć, czym jest obrót, ale kiedy czytamy konkretne warunki, prawdopodobnie na samym początku będziemy czuli się zgubieni. Co oznacza obrót x3 po kursie 2.00 i tak dalej? Wystarczy kilka chwil, by to zrozumieć.

Jeżeli bonus 30 złotych musimy obrócić trzykrotnie, oznacza to, iż łącznie musimy trzy razy postawić otrzymaną przez bukmachera kwotę, by była nasza. Co więcej, najczęściej nie możemy tych warunków spełnić w każdym kuponie, a jedynie tych konkretnych, wyszczególnionych

Rzadko zdarza się, by bukmacher STS kazał graczom grać jedynie na daną dyscyplinę sportową, ale za to określa najczęściej, iż kurs żadnego zdarzenia na kuponie nie może być niższy od wartości X, natomiast w jednym zakładzie branym pod uwagę trzeba zawrzeć minimum Y zdarzeń.

Niestety, obrót bonusu STS nie jest możliwy w kuponach SOLO, co komplikuje sprawę w przypadku tych, którzy nie lubią długich „taśm”. Zła wiadomość jest również taka, że bonus nie może być wykorzystywany w produktach okol-sportowych, czyli STS Betgames i tak dalej.

Czy można na STS.pl sprawdzić pozostały obrót bonusu?

STS kod promocyjny VIP
STS kod promocyjny VIP

Każdy zainteresowany może w kilka chwil sprawdzić, ile obrotu pozostało mu do spełnienia warunków promocji. W tym celu wystarczy wejść do zakładki „Moje konto” i znaleźć w pewnym panelu odcinek dotyczący obstawiania bonusu. Jak dokładnie to wygląda możecie zobaczyć już teraz – wystarczy przyjrzeć się uważnie obrazkom, jakie dodaliśmy do materiału.

Uwaga! Zawsze musimy mieć na uwadze, że warunki obrotu muszą być spełnione w określonym czasie. Bukmacher nie daje nam pełnej swobody do działania – premia najczęściej musi być wykorzystana w ciągu maksymalnie 30 dni. To nieco utrudnia zadanie, ponieważ musimy szukać kolejnych propozycji w ofercie nawet wtedy, gdy niekoniecznie jest co obstawiać i nie mamy na to szczególnej ochoty.

A jakie jest wasze doświadczenie z obrotem bonusu w STS? Czy uważacie, że warunki stawiane przez bukmachera są łatwe do spełnienia czy może wręcz przeciwnie?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button