Legalny bukmacher eWinner PL nagradza typerów. Pewne 90 PLN dla graczy

Specjalną akcję promocyjną wszystkim typerom europejskich pucharów oferuje legalny bukmacher eWinner PL. Wystarczy zagrać dowolny kupon wielozdarzeniowy, aby móc liczyć na ekstra środki i to bez znaczenia, jak kupony zostały rozliczone.

Gwarantowane 90 PLN za obstawienie meczy od eWinner

Gwarantowane 90 PLN za obstawienie meczy od eWinner

Emocji piłkarskich na pewno nie będzie brakować, bo przed nami takie rywalizacje, jak chociażby Bayern Monachium – Barcelona, Liverpool – Ajax, Manchester City – Borussia Dortmund, czy też Lech Poznań – Austria Wiedeń.

Natomiast każdy z graczy ma prawo skorzystać z ekstra promocji bukmachera www.eWinner.pl, czyli „90 PLN freebet europejskie puchary”, a jest ona aktywna wyłącznie do 15 września do godziny 23:59.

Pewne 90 PLN za obstawienie meczy

Zadaniem graczy w ramach promocji „90 PLN freebet europejskie puchary” jest zagranie kuponu wielozdarzeniowego, tzw. AKO, na którym to obowiązkowo musi być minimum jeden typ pochodzący z rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji.

Nie można jednak zapominać o tym, że kurs łączny zakładu nie może być mniejszy niż 2.50, zaś stawka równa 119 PLN.

Bonus na start w STS 2022
Bonus na start w STS 2022

Po spełnieniu powyższych warunków promocji gracz może otrzyma freebet o wartości 45 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały zostały rozliczony. Łącznie może to być nawet 90 PLN.

Bonus do 610 PLN na start w eWinner:

Zakłady bukmacherskie eWinner PL na sam start oferuje specjalny pakiet powitalny, gdzie to można liczyć na bezpieczny pierwszy kupon do 110 PLN.

Nie można również zapominać o tym, że po dokonaniu drugiej wpłacie typer otrzyma premię jej równowartości, aż do 500 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod prostym warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić trzeba, że w eWinner kod promocyjny wpisać można tylko podczas zakładania nowego konta typerskiego.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button