Obstawianie eliminacji Ligi Mistrzów w STS

W związku z spotkaniami eliminacyjnymi do Ligi Mistrzów bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim typerom. Wystarczy zagrać dowolny kupon, aby liczyć na mniejsze przegrane.

Darmowe 50 PLN za obstawienie meczy w STS

Darmowe 50 PLN za obstawienie meczy w STS

Warto jest dodać, że przed nami bardzo ciekawe wieczory związane z europejskimi pucharami. A w najbliższych dniach dojdzie do takich potyczek, jak m.in. Lech Poznań – Karabach, Helsinki – Rigas, Maribor – Soligorsk, czy też Slovan – Batumi.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS, który oferuje akcję promocyjną „Obstaw i odbierz do 50 PLN”, a jest ona aktywna w dniach do 7 lipca do godziny 23:59.

Użytkownik, który chce liczyć na zwrot stawki, a przegrany kupon musi mieć na uwadze, że do powyższej akcji koniecznie musi dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus do 50 PLN za typowanie europejskich pucharów

Zadaniem graczy w promocji „Obstaw i odbierz do 50 PLN” jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym to musi znajdować się minimum jedno zdarzenie z europejskich pucharów, tj. Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej.

Dodatkowo kupon promocyjny musi zostać zawarty za minimum 20 PLN, zaś kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.50.

fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny "BETONLINE"
fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny „BETONLINE”

W przypadku wygranego kuponu cała kasa trafi na konto gracza. Natomiast, jeśli zakład okaże się przegrany to typer otrzyma zwrot 50% stawki do 50 PLN.

Aktualny kod promocyjny w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online na sam start przyznaje graczom darmowe środki. A mianowicie za każdy z trzech pierwszych wpłat typer otrzyma darmowe środki. Łącznie mogą one wynieść nawet 1500 PLN!

Dodatkowo pierwszy zakład z zakładów bukmacherskie, sportów wirtualnych oraz Betgames są objęte Cashbackiem. To sprawia, że w momencie przegranej typer otrzyma zwrot stawki.

Jednak powyższe bonusy trzeba aktywować. A dokonać tego można wyłącznie poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracja STS. Dodać trzeba koniecznie, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button