Obstawianie meczów Ekstraklasy. Zwrot 100 PLN!

Obstawianie polskiej Ekstraklasy nie jest łatwe, ale zapewnia mnóstwo dobrej zabawy, spore wygrane i – co najważniejsze – daje nam możliwość lepszego poznania rodzimej piłki. Sprawdźcie, jak w razie niepowodzenia w obstawianiu polskiego futbolu odebrać nawet 100 PLN zwrotu stawki! 

Obstawianie meczów Ekstraklasy. Zwrot 100 PLN!

Cashback 100 PLN w Lv BET

Zakłady Bukmacherskie LvBET, które działają w naszym kraju zupełnie legalnie, proponują swoim graczom specjalny zwrot w przypadku ewentualnej porażki spowodowanej systemem VAR. Oferta jest skierowana do wszystkich posiadających darmowe konto na www.LvBET.pl.

Nie ryzykujcie – nielegalni bukmacherzy w Polsce cały czas działają, ale korzystanie z ich usług grozi konsekwencjami prawnymi!

Porażka? Odbierz darmowe pieniądze! 

Jeżeli postawisz kupon na mecze polskiej Ekstraklasy, a sędzia w decydującym momencie spotkania anuluje gola, korzystając z systemu VAR, otrzymasz zwrot wniesionej stawki i to aż do 100 PLN. Aby skorzystać z tej oferty, twoim zdaniem jest zagranie za minimum 10 PLN kuponu z kursem ogólnym 1,50 lub wyższym.

Zwrot można otrzymać tylko raz w ciągu kolejki Ekstraklasy. Osoby, które chcą skorzystać z tej promocji, muszą organizatorowi zabawy wysłać wiadomość e-mail, podając przy tym dane przegranego kuponu. W treści wiadomości należy napisać „Promocja VAR”, aby być pewnym, że zostanie odczytana w wymaganym czasie!

Ile można otrzymać? Darmowe pieniądze w tej promocji to nawet 100 PLN!

promocja VAR LvBET
promocja VAR LvBET

Środki z tej oferty specjalnej to bonusy, które należy po prostu obrócić wymaganą liczbę razy po otrzymaniu na konto. Szczegółowe dane na ten temat znajdziecie na oficjalnej stronie bukmachera!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Dodaj komentarz

Back to top button