Obstawienie meczy bez podatku u bukmachera Fortuna 2022:

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher eFortuna online. Bowiem każdy z użytkowników może obstawiać mecze bez podatku i tym samym wygrywać więcej!

Bukmacher Fortuna zwiększa o 14% więcej na wygrane zakłady

Bukmacher Fortuna zwiększa o 14% więcej na wygrane zakłady

A śmiało trzeba powiedzieć, że jest na pewno co obstawiać. Obecnie są rozgrywane mecze w większości dyscyplin jak piłka nożna, tenis, koszykówka, hokej na lodzie, czy też Esport.

Na tą okazję bukmacher www.eFortuna.pl oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną „Happy hours graj bez podatku”, w której każdy z typerów może liczyć na większe wygrane. Wspomniana akcja aktywna jest typerom w dniach:
oferta przedmeczowa:
→ poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek w godzinach 16:00 – 18:00
→ sobota, niedziela w godzinach 12:00 – 15:00

Oferta LIVE:
→ poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela: 24 godziny na dobę

O 14% większe wygrane w Fortunie:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste. wystarczy zagrać w czasie trwania tej akcji kupon AKO za minimum 2 PLN, na którym muszą to znajdować się co najmniej trzy zdarzenia. Kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30.

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

W przypadku, gdy zagrany zakład okaże się wygrany i spełnia powyższe warunki promocji wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14%. Zaznaczyć jest warto również fakt, że nie ma ograniczeń co do zagranych kuponów. Obstawianie meczy w Fortunie może być dzięki temu bonusowi o wiele korzystniejsze niż nam się wydaje.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w Fortunie:

Legalny bukmacher eFortuna PL oferuje wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to gracze za założenie konta otrzymają darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej. Po dokonaniu wpłaty gracz może liczyć na Cashback do 600 PLN.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button