Ping-pong obstawianie. Zakłady bukmacherskie na tenis stołowy

Tenis stołowy (czy tez, jak kto woli, ping-pong) już od dawna jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportów na świecie – nawet jeśli przez wielu jest uważany za ten bardziej niszowy, cieszy się coraz większą popularnością. Ma to swoje odzwierciedlenie również w świecie bukmacherskim, w którym stanowi on coraz częstszy obiekt typowania. Jak powinniśmy do niego podejść, chcąc obstawiać spotkania w jego obrębie? O czym pamiętać, by robić to skutecznie? Ten poradnik poruszy najważniejsze kwestie związane właśnie z obstawianiem tenisa stołowego u polskich bukmacherów.

Ping-pong obstawianie. Zakłady bukmacherskie na tenis stołowy
Ping-pong obstawianie. Zakłady bukmacherskie na tenis stołowy

Tenis stołowy w polskiej ofercie bukmacherskiej – podstawy obstawiania

Mogłoby się wydawać, że w obstawianiu tenisa stołowego nie ma nic trudnego. Tak naprawdę jest to jednak błędne przekonanie. Z uwagi na to, że ta dyscyplina jest bardzo dynamiczna i wymagająca od zawodników, od nas wymaga odpowiedniego podejścia i przygotowania. Jego podstawą powinno być opanowanie zasad, które rządzą tą dyscypliną – choć może nam się wydawać, że doskonale je znamy, te turniejowe mogą różnić się od tych, które przyswoiliśmy sobie na szkolnej świetlicy. W obstawianiu tenisa stołowego przyda się również:

  • dokładna analiza zawodników – dokładna analiza powinna obejmować mocne i słabe strony każdego z zawodników, ale też ich obecną ich formę. Warto oglądać kolejne spotkania rozgrywane w ramach interesującej nas imprezy, by wysnuwać z nich odpowiednie wnioski;
  • zwrócenie uwagi na specyfikę rozgrywek – faza rozgrywek ma niebagatelny wpływ na to, jak zachowują się zawodnicy – ci, którzy nie mają już szans bardzo często odpuszczają;
darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE
  • wybranie odpowiedniego bukmachera – wybór odpowiedniego bukmachera jest w stanie dać nam dostęp do wszystkich spotkań, ale też do odpowiednio wysokich kursów, które pozwolą nam wycisnąć więcej z całej oferty buka;
  • decydowanie się na różne opcje bukmacherskie – te są w stanie urozmaicić nasze obstawianie, ale też dać nam szansę na większy zarobek.

W jaki sposób obstawiać tenis stołowy?

Obstawianie zwycięzcy poszczególnych spotkań w ramach tenisa stołowego jest zdecydowanie najchętniej wybieraną opcją bukmacherską. Nie jest ona jednak jedyną, gdyż większość polskich bukmacherów daje nam znacznie większe pole do popisu. Do równie popularnych i chętnie wybieranych opcji należy stawianie na:

  • zwycięzcę seta – wskazujemy tutaj, który z zawodników wygra konkretnego seta; choć po opcję tę najczęściej sięga się w formule na żywo, jest ona dostępna – w okrojonej formie – również przy obstawianiu przedmeczowym;
  • liczbę punktów w secie / meczu – liczba punktów zdobywanych przez zawodników w poszczególnych setach różni się w zależności od ich przewagi – spotkanie może się zakończyć dopiero po osiągnięciu określonej ilości punktów, ale z przewagą 2 punktów – podobnie, jak w siatkówce; liczbę punktów zazwyczaj wskazuje się w modelu poniżej / powyżej;
  • parzystą / nieparzystą sumę punktów – podobny model, do poprzedniego – z tym, że do wyboru mamy parzystą lub nieparzystą sumę wszystkich punktów w danym meczu lub secie.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Tenis stołowy a oferta polskich bukmacherów

Nie ulega wątpliwości fakt, że każdy bukmacher zabiega o obecność tenisa stołowego w jego ofercie. Mimo bowiem, że jest on jedną z niszowych dyscyplin, wciąż przyciąga do siebie całe mnóstwo typerów z naszego kraju. Nie każdy operator obejmuje rozgrywki w jego ramach w taki sam sposób. Poniżej przedstawiamy tych, którzy robią to zdecydowanie najlepiej.

tenis stołowy zakłady bukmacherskie
tenis stołowy zakłady bukmacherskie

Oferta firmy STS na tenis stołowy

Ofertę bukmachera STS na tenis stołowy zdecydowanie można nazwać kompletną – zwłaszcza, że obejmuje ona większość spotkań rozgrywanych w obrębie tej dyscypliny. U bukmachera tego można liczyć na zdecydowanie najatrakcyjniejsze kursy, ale też na bardzo ciekawe bonusy, dla nowych i stałych graczy.

Oferta firmy Fortuna na tenis stołowy

Bukmacher Fortuna do gry u siebie zachęca naprawdę kompleksowym podejściem do niszowej dyscypliny, jaką jest tenis stołowy. Nie tylko pokrywa większość wydarzeń sportowych rozgrywanych w jego ramach, ale też daje dostęp do mocno konkurencyjnych kursów, ale też do bardzo interesującego programu lojalnościowego, dzięki któremu każdy zakład – również na tenis stołowy – promuje nas punktami. Te z kolei możemy wydać na nagrody.

Oferta firmy forBET na tenis stołowy

Mimo bycia stosunkowo nowym graczem na polskiej scenie bukmacherskiej, forBET wychodzi do typerów z bardzo ciekawą ofertą właśnie na tenis stołowy. W jej ramach można obstawiać niemal wszystkie rozgrywki, często po nieporównywalnie (w stosunku do innych buków) wysokich kursach.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button