Promocja od bukmachera LvBet na finał Ligi Europejskiej

Już w środę 29 maja czeka nas finał Ligi Europejskiej, gdzie to dojdzie do pojedynku pomiędzy Arsenalem, a Chelsea. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział promocje dla swoich graczy, w której to zmniejsza ryzyko przegranej.

Bukmacher zmniejsza ryzyko przegranej na Finał Ligi Europejskiej

Bukmacher zmniejsza ryzyko przegranej na Finał Ligi Europejskiej

Promocja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Ta akcja promocyjna dostępna jest do 29 maja do godz. 21:00, czyli momentu rozpoczęcia się pojedynku finałowego Ligi Europejskiej.

Polega ta promocja na zawarciu kuponu, na którym będzie zdarzenia na finał Ligi Europejskiej, pomiędzy Arsenal, a Chelsea.

Minimalny kurs, który bierze udział w tej promocji to 1.50.

Dopuszczalne kupony to singiel bądź AKO.

sts bonus bez wpłaty za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Stawka kuponu nie może być mniejsza niż 50 PLN.

Jeżeli okaże się, że spotkanie zakończy się bezbramkowy remisem, a zakład będzie przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki w wysokości do50 PLN.

Mając na kuponie więcej zdarzeń niż typ z finału Ligi Europy to chcąc liczyć na zwrot te typy muszą zostać rozliczone jako wygrane.

Z tej promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane środki bonusowe i z wykorzystaną opcję Cash-out.

Ewentualny zwrot trafi na konto gracza najpóźniej do 30 maja o godz. 17:00. Bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button