Przewodnik po typach bukmacherskich na piłkę nożną 2020

Piłka nożna to zdecydowanie najpopularniejsza dyscyplina sportowa w Polsce, którą z miesiąca na miesiąc śledzi coraz więcej ludzi – czy to bezpośrednio na stadionach, czy też przy odbiornikach telewizyjnych. Całe zainteresowanie nią przekłada się również na świat bukmacherski, w którym od lat niepodzielnie króluje. Co musimy wiedzieć przy podchodzeniu do obstawiania jej? Na co zwrócić uwagę i skąd brać sprawdzone typy na piłkę nożną? Te i wszystkie powiązane kwestie opiszemy w tym poradniku.

Przewodnik po typach bukmacherskich na piłkę nożną 2020
Przewodnik po typach bukmacherskich na piłkę nożną 2020

Typy na piłkę nożną – co musimy wiedzieć?

Jeśli na obstawianiu chcemy zarobić jak najwięcej, zanim jeszcze zdecydujemy się na nie warto, abyśmy:

  • wybrali rozgrywki do obstawiania – piłka nożna jest dyscypliną obejmującą mnóstwo wydarzeń sportowych – tych w obrębie lig krajowych, turniejów międzyklubowych i reprezentacyjnych. Powinniśmy skupić się tylko na jednym rodzaju rozgrywek, co ułatwi zdobywanie wiedzy niezbędnej do sukcesywnego obstawiania;
  • przeanalizowali wszystko bardzo dokładnie – podstawą każdych działań typerskich jest dokładna analiza, tutaj obejmująca nie tylko drużyny z obstawianego spotkania, ale i całą tabelę rozgrywek, a także biorąca pod uwagę ich kalendarz;
darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE
  • zapoznali się z profesjonalnymi typami – typy bukmacherskie, zwłaszcza te pochodzące ze sprawdzonych źródeł, są w stanie dużo nam podpowiedzieć – to, gdzie je znaleźć wyjaśniamy poniżej; 
  • zwrócili uwagę na kursy – istnieje powiedzenie, że najlepszym typerem jest… sam bukmacher; kursy bukmacherskie wskazują nam to, którą z drużyn dany operator uważa za faworyta – ta z mniejszym kursem ma według niego większe szanse na zwycięstwo.

Skąd brać sprawdzone typy na piłkę nożną?

Obstawianie meczów w internecie
Obstawianie meczów w internecie

Choć nie ulega wątpliwości, że własnych decyzji na temat tego, na co postawić nie powinniśmy opierać wyłącznie na przewidywaniach innych, sprawdzone typy na piłkę nożną są czymś, czego możemy użyć jako wskazówki do dalszego działania. Skąd jednak je brać, by być pewnym tego, że są godne zaufania? Warto sięgnąć między innymi po:

  • fora bukmacherskie – w tego typu miejscach dyskutuje się o sporcie wyłącznie pod kątem obstawiania – w związku z tym można liczyć na najbardziej bezpośrednie typy; warto zwrócić uwagę w szczególności na takie pochodzące od bardziej doświadczonych użytkowników;
  • grupy dyskusyjne – powszechność sieci społecznościowych sprawiła, że to właśnie one są często wybierane zarówno przez typerów, jak i po prostu wielbicieli sportu do dyskutowania w kwestiach piłki nożnej; warto je śledzić – są one w stanie często dostarczać cennych informacji – z tym, że konieczna jest każdorazowa weryfikacja źródła ich pochodzenia;
  • profesjonalne studia przed- i pomeczowe – choć są one ignorowane przez wielu, tak naprawdę potrafią być najlepszym źródłem typów na piłkę nożną; nawet jeśli nie powstają z przeznaczeniem bukmacherskim, dostarczają informacji mogących pomóc w podejmowaniu przez nas kolejnych decyzji, ale i dokonywaniu analizy, o której wspomnieliśmy już wcześniej.

Typy na piłkę nożną na żywo

Większość spotkań poddawanych typowaniu przez polskich bukmacherów możliwe jest do obstawiania w module przedmeczowym i „na żywo”, w czasie ich trwania. Ten drugi model wymaga od nas zgoła odmiennego podejścia, dając nam więcej możliwości wyboru, ale zmuszając do szybszego podejmowania decyzji. Warto pamiętać przy tym o wcześniej ustalonych przez nas typach, ale jednocześnie dostosowywać je do sytuacji, która w danym momencie panuje na boisku. Formuła „na żywo” polecana jest przede wszystkim tym osobom, które posiadają już swoje doświadczenie na polu danych rozgrywek, a po swoją wiedzę są w stanie sięgać spontanicznie i szybko.

Bukmacherzy z solidną ofertą na piłkę nożną

Z uwagi na to, że piłka nożna cieszy się tak dużym zainteresowaniem nie tylko w naszym kraju, ale i w innych państwach świata, jest czymś, na czym większość bukmacherów opiera swoją ofertę, starając się zachowywać jak największą jej kompleksowość. W związku z tym swój wybór powinniśmy warunkować przede wszystkim kursami i promocjami na poszczególne wydarzenia. Pamiętajmy przy tym, że nie jesteśmy w żaden sposób ograniczeni co do jednej oferty – bez problemu możemy mieć konta u kilku buków i korzystać z oferty tego, który w danym momencie daje nam najwięcej. Pod dowolnym kątem. Poniżej prezentujemy kilka naszych propozycji, z krótkim wyjaśnieniem, czym wyróżniają się na tle innych.

Oferta STS na piłkę nożną

Portal www.STS.pl nie bez powodu jest najpopularniejszym bukmacherem w naszym kraju. Daje nam dostęp do bardzo szerokiej oferty na piłkę nożną, ze szczególnym naciskiem na mecze naszej reprezentacji, której jest głównym sponsorem. Przypominamy, że przygotowany przez STS kod promocyjnyBETONLINE” daje na start 29 PLN bez wpłaty!

Oferta Fortuny na piłkę nożną

Strona www.eFortuna.pl przedstawia zdecydowanie bezkonkurencyjną ofertę na polską 1 Ligę, której jest oficjalnym sponsorem. Jako jedyna pozwala obstawiać na żywo każde spotkanie w jej ramach, dając również dostęp do transmisji wybranych z nich.

Oferta LV Bet na piłkę nożną

Choć www.LvBET.pl na rynku istnieje stosunkowo krótko, prezentuje bardzo atrakcyjną ofertę zwłaszcza na Ekstraklasę. Jest sponsorem kilku drużyn grających w tych rozgrywkach, dlatego też kursy na ich spotkania są zazwyczaj nieco wyższe od tych prezentowanych przez konkurencję.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button