Sporty wirtualne u bukmachera – najlepszy sposób na wygraną w trakcie epidemii koronawirusa

Zakłady bukmacherskie od wielu lat cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Jest to wyjątkowy rodzaj zakładów, w którym chodzi o obstawianie rozgrywek generowanych komputerowo. Rozgrywki sportów wirtualnych można oglądać bezpośrednio na stronie internetowej konkretnego bukmachera. Od wielu lat sporty wirtualne są włączane do oferty przez najpopularniejszych bukmacherów w naszym kraju. Wszyscy zwolennicy obstawiania sportów wirtualnych podkreślają, iż jest to naprawdę doskonały sposób na znaczące zwiększenie swoich wygranych u bukmachera, Tym bardziej w dobie panującej obecnie epidemii koronawirusa, przez którą zdecydowana większość tradycyjnych imprez sportowych została odwołana bądź przełożona na bliżej nieokreślony termin. Oto kompendium wiedzy na temat sportów wirtualnych u bukmacherów.

Sporty wirtualne u bukmachera - najlepszy sposób na wygraną w trakcie epidemii koronawirusa
Sporty wirtualne u bukmachera – najlepszy sposób na wygraną w trakcie epidemii koronawirusa

Sporty wirtualne – najważniejsze informacje 

Czym są sporty wirtualne STS oraz innych bukmacherów? Jakie trzeba mieć kompetencje, aby móc zajmować się obstawianiem tego rodzaju zakładów? Warto wiedzieć, że zdecydowana większość zasad dotycząca obstawiania sportów wirtualnych jest dokładnie taka sama jak w przypadku obstawiania tradycyjnych dyscyplin sportowych. Jedyna, podstawowa różnica polega oczywiście na tym, że sporty wirtualne są rozgrywkami generowanymi przez system komputerowy danego bukmachera, a tradycyjne rozgrywki sportowe odbywają się w czasie rzeczywistym w konkretnym miejscu. W sportach wirtualnych tak samo jak w przypadku tradycyjnych sportów możemy typować zwycięzcę spotkania, liczbę bramek, handicapy,dokładną liczbę punktów, przegranego i tak dalej. Jeśli chodzi o stawki sportów wirtualnych, to są one porównywalnie wysokie jak na mecze tradycyjne. 

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Czy na obstawianiu sportów wirtualnych można dobrze zarobić? Doświadczenia graczy, którzy od dłuższego czasu próbują swoich sił w obstawianiu sportów wirtualnych pokazują, że wygrywanie sporych sumek z pewnością jest możliwe. Szerokie możliwości sportów wirtualnych potwierdzają także statystyki, które pokazują, że ich popularność w obecnej chwili rośnie w sposób lawinowy. Każda szanująca się firma bukmacherska prędzej czy później musi wprowadzić do swojej oferty zakłady na sporty wirtualne, ponieważ jest to jedyny sposób na przyciągnięcie szerokiego grona użytkowników. 

W dobie epidemii koronawirusa obstawianie zakładów w formie tradycyjnej jest niezwykle trudne. Zdecydowana większość imprez sportowych została odwołana bądź przesunięta na bliżej nieokreślony termin. Wszystkie firmy bukmacherskie na czas pandemii zamknęły też swoje punkty stacjonarne. W chwili obecnej jedyną możliwością na obstawianie zakładów bukmacherskich i odnoszenie wysokich wygranych jest obstawianie zakładów w internecie. Internetowe obstawianie zakładów jest bardzo wygodne, a dodatkowo może zapewnić nam bardzo wysokie wygrane. 

wirtualne mecze w STS
wirtualne mecze w STS

Sporty wirtualne – zalety 

Najważniejszą zaletą sportów wirtualnych jest fakt, iż są one dostępne dla typerów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W związku z koronawirusem sporty wirtualne to jedna z niewielu dostępnych opcji u bukmacherów, która dodatkowo pozwala zarobić stosunkowo duże pieniądze. Wirtualni zawodnicy i zwierzęta nie potrzebują odpoczynku tak jak prawdziwi gracze, dlatego też mecze wirtualne mogą odbywać się bardzo często. Wiele osób podkreśla też, że ogromnym atutem sportów wirtualnych jest fakt, iż są one rozgrywane niezwykle szybko. Błyskawiczne wręcz rozstrzygnięcia to wyjątkowy atut, który jest doceniany przez tych graczy, którzy preferują szybkie obstawianie zakładów. 

Każde wydarzenie organizowane w ramach sportów wirtualnych można śledzić na żywo. W przypadku tradycyjnych meczów z całego świata z reguły nie mamy takiej możliwości. W przypadku oglądania sportów wirtualnych nie istnieją żadne bariery – możemy oglądać je z dowolnego urządzenia przez 24 godziny na dobę oraz zarabiać naprawdę duże pieniądze. Którzy bukmacherzy mają w swojej ofercie sporty wirtualne? Rozgrywki generowane komputerowo możemy obstawiać m.in. u bukmacherów: Fortuna, PZBUK, STS, Betfan i wielu innych.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button