Pudzian reklamuje nowy bonus powitalny Betfan. Do zdobycia na start 3100 PLN!

Mariusz Pudzianowski, twarz marki Betfan, reklamuje nowy bonus powitalny dla graczy! Do zdobycia na start jest teraz aż 3100 PLN!

Pudzian reklamuje nowy bonus powitalny Betfan. Do zdobycia na start 3100 PLN!
Pudzian reklamuje nowy bonus powitalny Betfan. Do zdobycia na start 3100 PLN!

Betfan bonus powitalny na start. Kasa dla nowych klientów to 3100 PLN!

Promocja bukmacherska Betfan to specjalna premia, która może być odebrana jedynie przez nowo zarejestrowane osoby. Tak zwany Pakiet Pudziana to nic innego jak bonus powitalny przy zakładaniu konta.

W ramach oferty dla nowych graczy wszyscy mają prawo do odebrania nawet 3100 złotych. Takiej premii regularnie na próżno szukać na innych stronach bukmacherskich dostępnych w Polsce – Betfan w tym przypadku jest wyjątkiem!

Betfan kod promocyjny
Legalny bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Bonus powitalny Betfan to kasa za wpłaty oraz powiększone wygrane o 10 razy. Jakby tego wszystkiego było mało, do zgarnięcia mamy aż 100 złotych jako bonus w postaci zakładu bez ryzyka!

Betfan kod promocyjny. Co wpisać przy rejestracji? Wystarczy słowo BETFAN

Czy w ofercie obowiązuje jakiś kod promocyjny? Obowiązuje, ale – na szczęście – jest bardzo łatwy do zapamiętania. Wystarczy kilak chwil, by zgarnąć bonus. A mowa tutaj o haśle bonusowym „BETFAN„.

Miejsce do wpisania kodu jest bardzo dobrze widoczne. Nie sposób przegapić miejsca na tych kilka liter, dzięki którym można tak bardzo powiększyć swój zastrzyk gotówki na start!

Jak odbiera się bonus Betfan?
Oto instrukcja:

betfan bonus powitalny poradnik
betfan bonus powitalny poradnik

Betfan działa w Polsce legalnie. To bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów, a więc można u niego grać bez obaw o to, że straci się dużo pieniędzy na płacenie kar!

Opisywany przez nas Pakiet Pudziana jest dostępny tylko i wyłącznie przez określony czas. Każdy typer lubi limitowane oferty specjalne – ta właśnie do takich się zalicza!

Bądźcie z nami na bieżąco w kwestii premii dla nowych graczy. Codziennie publikujemy interesujące newsy dotyczące zakładów bukmacherskich. I co bardzo ważne – zawsze mowa tylko i wyłącznie o stronach legalnych!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button