Ranking bukmacherów – czy warto z niego korzystać i co nam mówi?

Bardzo wielu graczy korzysta z rankingów bukmacherów do tego, aby znaleźć różne informacje o bukmacherach – od bonusów jakie oferują, po zmiany w marżach i kursach. Jednakże czy to jedyny powód, dla którego warto jest korzystać z rankingów bukmacherskich?

ranking bukmacherów
Ranking bukmacherów – czy warto z niego korzystać?

Bonusy i promocje bukmacherskie

To chyba jeden z najczęstszych powodów, dla których tak wielu graczy odwiedza rankingi bukmacherskie – i nie mówimy tu tylko o doświadczonych typerach, ale również i o tych co dopiero zaczynają. W Polsce zdecydowana większość firm oferuje nowym klientom bonusy powitalne, w tym bonusy od depozytu i zakłady bez ryzyka. Analizując poszczególne oferty bukmacherów, można zauważyć pewne schematy.

Dla osób, które mają duże doświadczenie w graniu u buka i mają konta u większości operatorów, największą atrakcją są premie lojalnościowe. Tutaj zwracamy uwagę na częstotliwość tych promocji, wysokość bonusu, możliwe warunki wypłaty i rodzaj bonusu. W przypadku początkujących graczy – jedyne co się liczy, to kwota danych bonusów na start.

Oferta bukmacherska

Szeroka oferta zakładów jest absolutnie niezbędnym elementem dla każdego operatora, ponieważ określa liczbę dyscyplin sportowych dostępnych do obstawiania i rynek poszczególnych wydarzeń dla każdego wydarzenia. No i nie tylko chodzi tu o zwykłą ofertę, ponieważ tak naprawdę im więcej ciekawych alternatyw do zwykłego typowania dany bukmacher oferuje – tym lepiej. Na przykład możemy wziąć tutaj usługę Betgames STS, bądź też wirtualne zakłady bukmacherskie.

Kolejnym, ważnym aspektem jest to, że coraz więcej graczy chce używać urządzeń mobilnych do stawiania zakładów, dedykowana aplikacja każdego buka jest bardzo ważną kwestią przy wyborze. 

Wysokość kursów bukmacherskich 

Dla każdego gracza kursy na obstawianie są bardzo ważną kwestią, ponieważ potencjalna kwota wygranej zależy głównie od nich. Oznacza to, że w wielu przypadkach ostateczna kwota bonusu określi, czy zdecydujesz się obstawić dany zakład. Naturalnie oprócz wysokości kursów, bardzo ważne są tu również metody płatności. Jest to pomijany aspekt, ponieważ w zasadzie każdy bukmacher zapewnia graczom różne metody płatności do wyboru. Dla ciebie powinna być najważniejsza płatność natychmiastowa, taka jak: karta kredytowa, natychmiastowy przelew bankowy oraz płatność przez portfele internetowe (Skrill, Neteller). 

Czy warto jest korzystać z rankingów bukmacherskich?

Oczywiście że tak, ale trzeba uważać tutaj też na to, aby strona na której takie rankingi są umieszczane, nie była opłacana przez bukmacherów, przez co jej opinie na temat danych bukmacherów są po prostu nierzetelne. Są jednak takie strony jak mightytips.pl czy blogbukmacherski.pl, które są prowadzone przez doświadczonych graczy, a ich rankingi są oparte czysto na głosach oraz opiniach graczy danych bukmacherów.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button