Wygraj bilety na FEN 24 w Totalbet!

Bukmacher Totalbet oferuje swoim graczom podwójne bilety na galę FEN 24. Jeżeli chcesz obejrzeć to wydarzenie na żywo, sprawdź, co dokładnie musisz zrobić, by zgarnąć wejściówki!

Wygraj bilety na FEN 24 w Totalbet!
Wygraj bilety na FEN 24 w Totalbet!

Zakłady bukmacherskie FEN

Nie jest wymagany żaden Totalbet kod promocyjny, by zapisać się do tej zabawy i mieć szansę na wygranie podwójnych zaproszeń na galę FEN 24. Wszystko, co musi zrobić uczestnik, to postawić wymagany kupon i zgłosić swój udział w wiadomości e-mail do organizatora.

Liczą się do promocji wszystkie kupony AKO lub SOLO postawione do końca 13 marca. Typy nie muszą dotyczyć tylko i wyłącznie sportów walki – w tej kwestii mamy do czynienia z dowolnością w czystej postaci!

fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny "BETONLINE"
fortuna darmowy bonus. Kod promocyjny „BETONLINE”

Wygrają najwyższe trafione kursy, a więc musisz wykazać się skutecznością, a nie jedynie grubym portfelem!

Bukmacher przygotował trzy podwójne bilety na galę, która odbędzie się w ten weekend na warszawskim Torwarze. Wygrane będą do odebrania w kasach przed imprezą – nie ma możliwości, by zostały wysłane pocztą.

FEN 24 bilety za darmo

Jeżeli chciałbyś obejrzeć imprezę z cyklu FEN na żywo, a nie masz jeszcze konta w Totalbet, założysz je całkowicie za darmo na oficjalnej stronie tego bukmachera.

Przy rejestracji w Totalbet każdy nowy gracz może odebrać aż 25 PLN w formie zakładu bez wpłaty. Kolejny Totalbet bonus powitalny to nawet 500 PLN za wpłatę numer jeden!

Kto jest faworytem walk, które odbędą się podczas FEN 24? Aktualne kursy znajdziesz na stronie Totalbet oraz w jego aplikacji mobilnej!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button