Jak korzystać z serwisu internetowego STS?

STS to bez wątpienia jeden z najlepszych, najpopularniejszych i najchętniej wybieranych bukmacherów w naszym kraju. Choć jest też firmą, która nowym typującym oferuje możliwość bardzo łatwego rozpoczęcia swojej przygody z zakładami wzajemnymi, potrafi sprawić w tej kwestii problemy. My postaramy się nieco ułatwić korzystanie z jego serwisu internetowego. Dziś przedstawimy podstawowe jego elementy wraz z krótkim wyjaśnieniem, w jaki sposób z nich korzystać.

sts reprezentacja

STS – menu wyboru dyscyplin

Główną i najistotniejszą częścią serwisu internetowego STS jest oczywiście menu dyscyplin sportu. Znajduje się ono po lewej stronie. Na samym jego szczycie znajdziemy polecane rozgrywki (nie dyscypliny) – kliknięcie przeniesie nas bezpośrednio do nich. To tu znajdziemy najważniejsze turnieje i najmocniejsze ligi. Niżej znajduje się zaś lista samych dyscyplin. Jest ona zaprezentowana w formie drzewka. Najpierw wybieramy dyscyplinę, później ewentualnie kraj, a dopiero potem – konkretne rozgrywki. W każdym momencie możemy skorzystać z przydatnego filtru, który pozwoli nam pokazać mecze rozgrywane w konkretnym okienku czasowym. Opanowanie menu wyboru dyscyplin to podstawa skutecznego, szybkiego i rozsądnego obstawiania.

Warto wiedzieć: jeśli interesuje nas e-sport, osobną zakładkę przeznaczoną w całości jemu znajdziemy w górnej części serwisu internetowego. Dodatkowo z kodem promocyjnym BETONLINE mamy aż 100 PLN więcej w bonusach.

STS rejestracja i logowanie

W STS rejestracja sprowadza się zaledwie do wypełnienia prostego formularza rejestracyjnego. Dostęp do niego uzyskamy klikając przycisk Załóż konto w prawym górnym rogu strony internetowej. Pamiętajmy, żeby w czasie rejestracji wykorzystać w STS kod promocyjny i bonus powitalny. To jedyny moment na obie te rzeczy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1660 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Jeśli chodzi o logowanie, to sprowadza się do najechania na przycisk (znajdujący się obok tego służącego rejestracji) i podaniu e-maila oraz ustalonego przez siebie hasła. Jeśli nie pamiętamy tego drugiego, będziemy mogli sobie je przypomnieć. Dopiero po zalogowaniu się zyskamy dostęp do większości funkcji serwisu bukmachera.

Usługi dodatkowe Betgames

Aktualnie STS proponuje dostęp do dwóch usług dodatkowych – sportów wirtualnych i Betgames. W STS rejestracja nie jest wymagana, by obserwować zdarzenia – dopiero chcąc je obstawić, musimy jej dokonać. W obu przypadkach na samej górze mamy do dyspozycji transmisję rozdania lub symulację sportu wirtualnego, a na dole – rynki na zakłady bukmacherskie.

Obstawianie spotkań w STS

Aby obstawić spotkanie w STS, trzeba wejść w jego podgląd (jeśli celujemy w podstawowy rynek, nie musimy tego robić), a następnie zaznaczyć zdarzenie, które nas interesuje. Wystarczy w nie kliknąć, a to powinno się podświetlić i znaleźć swoje odzwierciedlenie na podglądzie kuponu po prawej stronie. W ekranie kuponu musimy jeszcze podać stawkę, za którą będziemy chcieli zagrać. Teraz wystarczy, że klikniemy pomarańczowy przycisk, a zakład zostanie zawarty. Taki sam schemat tyczy się każdego elementu oferty bukmachera – tak tej głównej, jak i usług dodatkowych. Pamiętajmy, że jeśli chcemy grać za środki bonusowe (w STS kod promocyjny i inne bonusy przyznają je na specjalne saldo), musimy zaznaczyć taką opcję na podglądzie kuponu.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button