Bukmacher Betfan opinie. Co trzeba wiedzieć o tej marce?

Jak wiadomo, dzięki stale rosnącemu zainteresowaniu zakładami bukmacherskimi w naszym kraju, branża rozwija się w bardzo szybkim szybkim tempie. Na rynku pojawiają się kolejni bukmacherzy, którzy najpierw muszą otrzymać zgodę oraz licencję od Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich, aby potem móc się tytułować mianem legalnego bukmachera w Polsce. Do tego grona dołączył niedawno nowy bukmacher – Betfan. Otrzymał on zgodę na prowadzenie firmy bukmacherskiej 29 października 2018 roku, a od końca kwietnia 2019 roku istnieje już jako strona internetowa organizująca zakłady bukmacherskie online. Jeśli jeszcze nie wiecie (chociaż jest to bardzo wątpliwe), czym charakteryzuje się ów bukmacher, oraz jaką posiada ofertę, bonusy, oraz jakie daje możliwości, to po przeczytaniu tego artykułu wszystko będzie jasne. Czas na szereg informacji o Betfanie.

Bukmacher Betfan opinie. Co trzeba wiedzieć o tej marce?
Bukmacher Betfan opinie. Co trzeba wiedzieć o tej marce?

Betfan – strona wizualna i nie tylko

Betfan, który dopiero od niedawna jest na polskim rynku. Nie przeszkodziło mu to jednak w stworzeniu bardzo dobrej, „świeżej” i intuicyjnej strony internetowej. Jak tylko znajdziemy się na ich stronie, która istnieje pod domeną www.Betfan.pl zobaczymy bardzo prostą w obsłudze, z licznymi kafelkami, prowadzącymi do poszczególnych zakładek stronę. Na pierwszy rzut oka wygląda dokładnie jak większość najlepszych stron bukmacherskich w kraju, a dzięki temu od razu może kojarzyć się z profesjonalizmem. Do tego warto dodać, że mimo krótkiego czasu istnienia nawiązali już współpracę z jednym z najsilniejszych ludzi w naszym kraju i chyba najbardziej rozpoznawalnym byłym strongmanem, a ówcześnie wojownikiem – Mariuszem Pudzianowskim. Osoba znana chyba w każdym środowisku. To pokazuje, że Betfan od początku zaczyna działalność z przytupem. Sam „Pudzian” nie zdecydowałby się reklamować byle kogo. Dlatego już to może świadczyć, że mierzą oni wysoko. 

Ważne jest również to, abyśmy mieli łatwy kontakt z konsultantem. Szczególnie na samym początku typowania może to być nieocenione, ponieważ wszystko jest dla nas nowe. Możemy mieć problem ze zrozumieniem pewnych słów charakterystycznych, lub po prostu ze zrozumieniem promocji/danej kombinacji. Wtedy najlepiej jest konsultować się z osobą kompetentną, która na pewno udzieli nam instrukcji. Czat jest dostępny od 7:00 rano do 23:00 każdego dnia tygodnia. W tym czasie możemy łączyć się z czatem, pytać, wysyłać załączniki, które dotyczą naszych kuponów – tych rozliczonych, lub nie. Poza tym możemy kontaktować się z bukmacherem telefonicznie oraz mailowo – wszystko jest dostępne i jak najbardziej czytelne na stronie bukmachera. 

darmowy bonus bez depozytu sts
Bukmacher STS – Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu. Kod promocyjny: BETONLINE

Spójrzmy także na metody płatności. W portalu www.Betfan.pl możemy jak najbardziej płacić blikiem oraz klasycznym przelewem24. Najniższą kwotą, jaką możemy wpłacić jest złotówka, ponieważ tyle wynosi najniższy zakład u tego bukmachera. Poza tym warte uwagi jest to, że z około 20. bankami firma ta ma umowy, dzięki którym wypłaty z konta depozytowego znajdą się w maksymalnie 15 minut na naszym koncie bankowym, pomiędzy godzinami 7:00, a 23:00, przez cały tydzień! Jest to jedna z szybszych transakcji pomiędzy bukmacherem, a bankiem na całym rynku bukmacherskim.

Betfan aktualna oferta bukmacherska

Czas na najważniejszą część strony bukmacherskiej, czyli oferta – to, czym chcą przyciągnąć nowych graczy. Każdy bukmacher na współczesnym rynku musi liczyć się z tym, że bez świetnych promocji i dobrze skrojonej oferty pod nawet najbardziej wymagających typerów nie ma co liczyć na rozgłos i uznanie w tej branży. Dlatego Betfan przygotował się do tego w każdym calu. Zacznijmy może od podstawowej oferty dyscyplin sportowych. Ponad 30 dyscyplin sportowych. Od najpopularniejszej piłki nożnej i siatkówki, przez żużel, futsal, sporty zimowe, aż do sportów dla prawdziwych koneserów, jak szachy czy snooker. Ciekawostką jest również to, że u tego bukmachera możemy obstawić każdy poziom rozgrywkowy piłkarskich lig polskich – od Ekstraklasy do lig okręgowych. Dodamy do tego pięć poziomów rozgrywkowych w Anglii i robi się z tego naprawdę ciekawa oferta na samą piłkę – nawet tą mniej profesjonalną. Nie można zapomnieć również o dyscyplinach nowych, związanych już nie tylko z boiskiem czy kortem, a… komputerem. Również osoby interesujące się szeroko pojętym e-sportem znajdzie coś dla siebie. Takie gry jak Dota, Counter Strike, Call Of Duty, czy League of Legends są również częścią Betfana i można jak najbardziej je typować. Zostaje jeszcze jedna „dyscyplina”. Chodzi bowiem o rozrywkę. Jest to coś, czym Betfan wyróżnia się na tle innych, ponieważ ma tych zdarzeń bardzo wiele. Od ekonomii, przez pogodę, aż do polityki i show biznesu. Możemy postawić chociażby na to, kto zostanie kolejnym papieżem, czy jaka będzie średnia cena paliwa danego dnia. Oczywiście można patrzeć na to z przymrużeniem oka, ale oczywiście na tym również możemy się wzbogacić. Jest to jednak bardziej dodatek i ciekawostka, która może przynieść zarobek, a nie stała część naszego typowania. Chociaż… co kto lubi. 

Warta podkreślenia jest również zakładka „Newsy”. Tam można znaleźć ciekawostki dotyczące najnowszych wydarzeń sportowych, które są ubrane w szereg słów, tworzących artykuły. Poza opisem danego wydarzenia, mamy możliwość właśnie z tej rubryki wybrać sobie zakład na dane wydarzenie. W tej zakładce nie ma klasycznych zakładów, kto wygra dany mecz. Mamy tam chociażby typy na to, ile podań w meczu wykona dany piłkarz, czy typ na to, do którego klubu trafi dany piłkarz z najbliższym oknie transferowym. Są to typy zwykle długoterminowe, lub wymagające śledzenia nie tylko spotkań, ale i całego przemysłu sportowego, dotyczącego danej dyscypliny, na którą skrojony jest dany zakład. Dzięki samym artykułom możemy dowiedzieć się nieco więcej na dany temat i przy okazji postawić ciekawy kupon. Jak dla nas bardzo ciekawa opcja i alternatywa do klasycznych zakładów widniejących na stronach innych bukmacherów. Jest to nowinka, która jak najbardziej przyjęła się na rynek, jako urozmaicenie i połączenie typowania z dziennikarstwem.

Zakłady specjalne to specjalność Betfan online
Zakłady specjalne to specjalność Betfan online

Czas na to, co gracze lubią najbardziej – bonusy powitalne!

Przejdźmy może do tego, czym zwykle kierują nie nowi gracze podczas wyboru swojego bukmachera, u którego będą chcieli obstawiać spotkania. Czas na promocje oraz bonusy, które posiada w swojej ofercie www.Betfan.pl. Zacznijmy może od „Pakietu Pudziana”. Tak jak wspominaliśmy, jest on twarzą tego bukmachera, a więc będzie tutaj wiele nawiązań właśnie do Mariusza Pudzianowskiego. Pakiet Pudziana, to nawet 3000 złotych w formie bonusu dla każdego nowo zarejestrowanego gracza. Otrzymujemy środki bonusowe od trzech pierwszych depozytów. By otrzymać kasę na konto bonusowe musimy dokonać wpłaty i postawić ją na kupon z minimalnym kursem 2.0. Otrzymujemy 10% wkładu na konto bonusowe, od trzech pierwszych kuponów. Otrzymane 10% musimy obrócić pięciokrotnie z minimum dwoma zdarzeniami na kuponie po kursie co najmniej 1.45. Wtedy możemy przekazać kasę z konta bonusowego na depozytowe. Co ciekawe kwota ta będzie pomnożona x10! Oznacza to, że jeśli na koncie bonusowym mamy 85 złotych, to na saldo główne przeniesione zostanie 850 złotych do wypłaty! Widzimy więc, że warunki, które musimy spełnić są dość wymagające, ale pieniądze, które możemy zgarnąć są naprawdę ogromne! 

Kolejną promocją, którą możemy otrzymać w Betfanie jest nawet do 100 złotych w zakładzie bez ryzyka. Potrzebny jest w tym przypadku kod promocyjny „BETONLINE„. Gdy postawimy dany kupon do 100 złotych i okaże się on przegrany, to jesteśmy ubezpieczeni i dokładnie taką kwotę, jaką włożyliśmy w przegrany zakład, otrzymamy w formie bonusu. Można więc nieco bardziej zaryzykować, ponieważ nic nie tracimy. Jak tylko nie wjedzie nam kupon, to mamy jeszcze jedną szansę – tylko tyle, że z konta bonusowego. Aby móc wypłacić otrzymane środki musimy dokonać również pięciokrotnego obrotu bonusem z kursem zdarzenia minimum 1.45 i chociaż dwoma typami na kuponie. Dzięki temu w razie powodzenia otrzymamy naprawdę pokaźną kwotę na konto depozytowe. Warto jest więc próbować, a pieniądze, jakie możemy zyskać zrekompensują nam pięciokrotny obrót.

Obstawianie wirtualnych sportów w Betfan
Obstawianie wirtualnych sportów w Betfan

Jeśli myślicie, że to wszystko, to jesteście w błędzie. Czas na promocję, która jest już skierowana do stałych graczy na www.Betfan.pl. Można powiedzieć, że dzięki niej wygrywamy 14% więcej, niż u innych bukmacherów. Wystarczy tylko mieć minimum trzy zdarzenia na kuponie z kursem przynajmniej 1.45, a nasz kupon będzie grany bez podatku. Jeśli spełnimy warunki tej promocji, to po stronie bukmachera będzie opłacenie podatku, a my nie będziemy musieli go opłacić, co zwiększy naszą ewentualną wygraną właśnie o 14%. Należy tylko pamiętać o wcześniej wymienionych założeniach, a będziemy cieszyć się z dodatkowych środków.

Ostatnią bardzo interesującą propozycją od Betfan jest „Radar365”. Polega to na wyszukiwaniu przez bukmachera ciekawych zdarzeń i tworzenia dzięki niemu nowych promocji. Codziennie mamy do czynienia z czymś nowym, co gwarantuje graczom nieco tajemniczej rozrywki. Nigdy nie wiemy, co kolejnego dnia będzie na tapecie i czego możemy się spodziewać. Czasem możemy otrzymać cashback, jeśli postawimy coś za kwotę, którą wymaga bukmacher, czasem otrzymamy wyższe kursy na dane zdarzenie. Wystarczy codziennie śledzić Radar365, a na pewno znajdziemy coś dla siebie i będziemy mieli możliwość wygrania jeszcze większych pieniędzy.

Betfan opinie klientów. Czy to jest dobry bukmacher?

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Mimo tego, że na polskim rynku bukmacherskim istnieje od niedawna, to na razie radzi sobie bardzo dobrze. Praktycznie same pozytywne opinie dotyczące kursów, bonusów, oraz wypłat na konto bankowe. Mimo ogromnej konkurencji, którą ma ten stosunkowo nowy bukmacher, to nie widać pomiędzy nim, a najlepszymi bukmacherami jakiejś ogromnej dysproporcji. Oczywiście ma on jeszcze kilka rzeczy do dopracowania – chociażby warunki obrotu bonusami, czy spotkania emitowane na żywo poprzez platformę bukmachera, ale jak na sam początek, to nie odstają oni od czołówki. Należy jak najbardziej przyglądać się temu bukmacherowi, ponieważ już niedługo może być wymieniany jednym tchem z takimi firmami jak STS, Fortuna, czy Forbet. A gdy tak się stanie, to będzie można powiedzieć, że jest to bukmacher kompletny. Jak najbardziej można polecać firmę Betfan, ponieważ jesteśmy pewni, że niedługo wszyscy interesujący się typowaniem meczów będą znali nazwę tej firmy.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button