Czy bukmacher jest czynny 25 grudnia?

Planujesz świąteczne obstawianie? Już teraz upewnij się, czy aby na pewno bukmacher jest czynny  w dniu 25 grudnia!

Czy bukmacher jest czynny 25 grudnia?
Czy bukmacher jest czynny 25 grudnia?

Bukmacherzy w święta 2018 nie będą pracować tak samo, jak w normalne dni w tygodniu czy weekendy. Przede wszystkim zmianom uległy godziny otwarć w Wigilię Bożego Narodzenia oraz 25 grudnia. 

Większość firm bukmacherskich nie przyjmuje zakładów w punktach zarówno 24 grudnia, jak i dzień później. Zupełnie inaczej ma się sprawa w II dzień świąt, kiedy to ustalane są specjalne pory otwarcia oddziałów – zazwyczaj nieco skrócone w porównaniu z niedzielami. 

Jeżeli zatem interesuje nas dość intensywne obstawianie w Boże Narodzenie 2018, dobrze jest przemyśleć, czy nie lepszym rozwiązaniem byłoby zarejestrowanie się u bukmachera online. Portale internetowe do typowania, na przykład Totalbet, działają w końcu całą dobę i to bez względu na to, czy danego dnia mamy święto, czy nie. 

Godziny otwarcia bukmacherów w święta 2018 ustalane są przez każdą firmę oddzielnie, tak więc nie można podać tutaj żadnych ogólnych terminów przyjęć graczy w punktach. Warto pamiętać jedynie o tym, co napisane jest na początku tego postu, a więc o dniach, w których typowanie będzie w większości przypadków niemożliwe.

Nawet jeżeli nie chcecie obstawiać meczów online, warto pomyśleć o założeniu konta na okres świąt, Nowego Roku i innych tego typu okoliczności. Profil do grania jest darmowy, a jego rejestracja trwa dosłownie chwilę! 

Legalne konto bez weryfikacji danych założycie w niecałą minutę na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów 140 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback bez obrotu 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy online

Back to top button